Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 25, 24 april 1998 Van Lovinckplein 8: De meimaand is van oudsher een Mariamaand. Op vele plaatsen wordt er deze maand bijzonder aandacht aan Maria gegeven, Zo trekken ook wij naar Kevelaer, De verering van de moeder van Jezus is het antwoord van de christenen op de heiligheid (heelheid) van Maria en haar aandeel in het verlossingsgebeuren. Vooral in de oosters-othodoxe kerken en de katholieke kerk wordt Maria meer vereerd dan in andere christelijke kerken. Het is een waardevolle traditie die we niet zomaar verloren mogen laten gaan. Intenties van 25 april t/m 1 mei za 25 apr 19.00 u (Volkszang) Jan Hendrix, mndd Piet Swinkels; Toon Hermans, mndd. Annie Cleven- van Dijck; mndd. Nella Pouwels-Voesten; Hendricus Stiphout, echtg. en zn. Frans; Jrd. ouders Nijssen-Billekens, mndd. Jeu Spreeuwenberg; jrd. Wim Koonings. EERSTE H. COMMUNIE (Kinderkoor) Tot intentie van de communicantjes en hun ouders en jrd. Toon van Empel; Leo Spreeuwenberg. overl. fam Hendriks-Fleurkens; jrd. Ouders Vollenberg-Aerts. voor de zieken, Grad Fleurkens, Chris Hellegers. 40-jarig huwelijk de Laat-van Hellemondt. Misdienaars: za 19.00 u Jeroen en Niels; zo 10.00 u Paul en Daan, Ronnie P. en Tom; ma 19.00 u Linda en Désirée; wo 19.00 u Marian en Sandra; vr 11.00 u Bram en Freek zo 26 apr 10.00 u ma 27 apr 19.00 u 29 apr 19.00 u vr 1 mei 11.00 u Bij de Eerste H. Communie zitten de communicantjes vooraan bij het altaar en er zijn banken gereserveerd voor de ouders en voor de grootouders. Vandaag 21 april) hebben we al meer dan 70 deelnemers voor de tocht naar Kevelaer. Men kan zich nog opgeven tot 26 april. We moeten namelijk het aantal weten voor het maken van afspraken e.d. Na de avondmis op 4 mei zullen we samen met de dorpsraad een dodenherdenking houden bij het monument voor onze gevallenen voor de kerk. iedereen is hierbij vanzelfsprekend uitgenodigd. Op 28 april is het feest van de H. Montfort. Hij trok als missionaris rond in West Frankrijk en was een groot Maria-vereerder. Hij heeft een grote rol gespeeld in het bewaren van het christelijke geloof in de jaren voor de Franse Revolutie. Hij is de stichter van de congregatie van de montfortanen. In onze kerk is er een raam van hem. Vanaf 22 april heeft de pastorie een nieuw telefoonnr: (0478) - 54 50 55 WO lrJ/7. hU.i, ,'J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1