L.V.B. Culturele kringavond; Maandag 9 maart wordt de culturele kringavond gehouden in schouwburg "De Beejekurf" te Venray. De avond begint om 19.30u met een welkomswoord door Mevr.Volleberg-Keijsers, de kringvoorzitster. Aansluitend een inleiding door Mevr.Schepers over het jaarthema, "Werk en zorg, een nieuwe balans". Het verdere programma wordt verzorgd door de verschillende afdelingen met toneel, zang en satire, met als afsluiting een geweldige playback door onze eigen afdeling. Leden die geen vervoer naar Venray hebben, kunnen dit doorgeven aan Gerry Vergeldt, tel. 541770. Vergeet het entreebewijs niet! Wereldgebedsdag; Vrijdag 6 maart wordt er om 19.00u een H.Mis gelezen in de parochiekerk i.v.m. de wereldgebedsdag voor vrouwen. Thema is "Wie is mijn naaste?". Thema-avond; Dinsdag 10 maart zal dhr.Johan Verschuuren, de weerman van Omroep Brabant, een lezing houden voor onze vereniging. Wie Johan Verschuuren op de radio gehoord heeft weet dat het een boeiende en interessante avond zal worden. We beginnen om 20.00u in Zaal Roelanzia. Internationale Vrouwendag; Zondag 8 maart wordt in Zaal In den Engel te Venray de Int. vrouwendag gevierd. Aanvang is om ll.OOu, gevolgd om 12.00u door een informatie-markt en een gezamenlijke broodmaaltijd. Hierna is een open podium. Alle vrouwen van Venray zijn hier welkom. FANFARE DE PEELKLANK Extra repetitie fanfare: A.s. woensdag 11 maart is er om 19.45u een extra repetitie voor de fanfare. Dit ter voorbereiding op het concert van zaterdag 14 maart in Stevensbeek en het Tielentoernooi op zondag 19 april. STILLE OMGANG 1998 In de nacht van zaterdag 21 maart op zondag 22 maart a.s. wordt wederom de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken enkele honderden mensen, zowel jong als oud, uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor de nachtelyke stille tocht. Na deze tocht is er een plechtige Eucharistieviering in de Krijtbergkerk aan de Singel. De intentie van dit jaar is "Om nieuwe tekenen van Gods nabijheid op onze weg"! Bussen doen alle plaatsen aan. Om 21.00u is in Cuyk een bijeenkomst met zang, overweging en gebed. Te Amsterdam is een koffiepauze omstreeks middernacht in de Lutherse kapel aan het Spui. 00.15u le gedeelte van de omgang. Om 01.30u H.Mis. Na de Mis 2e gedeelte van de omgang en koffiepauze. Om 03.30u vertrek vanuit Amsterdam. Rond 07.00u zijn ook de laatste deel nemers weer thuis. Buskosten zijn 25,per persoon. Voor inwoners van Ysselsteyn zijn kaartjes verkrijgbaar bij: J.H.Claessens tel. 541280. DE PEELDANCERS HALLO JONGENS EN MEISJES Ben jij 5 jaar of ouder. Ben je lenig of wil je lenig worden. Wil je ook bij de Peeldancers komen dansen. Dan is nu je kans.. vs?tlsTir* Binnenkort beginnen we weer met het instuderen van nieuwe dansen. Je kunt je nu alvast opgeven. Of kom eens kijken bij een training. Tot zie Bel voor informatie: Jolanda Poels tel. 0493 - 599599. Dansen is leuk dansen is fijn bij De Peeldancers uit Ysselsteyn. Dit weekend gaan we naar de Zuid Nederlandse kampioenschappen te Gemert. Vertrek zaterdag 7 maart om 8.30u vanaf de parkeerplaats van Forest. Hier dansen de solo's Loesje en Marleen Petit Restaurant en de Happy Stars. Vertrek zondag 8 maart om 8.45u eveneens vanaf de parkeerplaats van Forest. Deze dag dansen de solo's Tineke, Sandra en Ramona, Casino en de Dancing Stars. Adres: DV "De Krulstarte" De Eendracht St.Annanstraat 60 Gemert tel. 0492 -362350. Zondag 15 maart hoeven de minioren en de Happy Stars NIET mee naar het toernooi te Scherpenzeel. TOERCLUB YSSELSTEYN con i id wao TOERCLUB zondag maart rijden wij onze eeste tocht van het nieuwe seizoen. ■nminr—i We hopen dat alle leden aanwezig zijn. Het is nl heel verstandig om de eerste weken mee te rijden, dit i.v.m. een goede km opbouw! We beginnen met een rustig tempo en een bescheiden afstand van 55 km. Eric Willemse heeft evenals vorig jaar de eerste tocht uitgezet. Wij vertrekken om 10.00u bij Herberg de Peel. ONDERLINGE PAARDEN VERZEKERING De algemene jaarvergadering zal worden gehouden op woensdag 11 maart in Zaal Den Tommes te Merselo. Aanvang 20.30u. Wij hopen dat vele leden de vergadering zullen bezoeken. Het bestuur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4