C.I.P. Het Regionaal Indicatie Orgaan Noord-Limburg (RIO Noord-Limburg), aanmeldpunt voor alle hulpvragen met betrekking tot zorg, wonen en welzijn (uitzonderingen worden doorverwezen) tel. 0900 - 2025180 (op werk dagen van 08.30 tot 17.00u). Voor acute hulpvragen is dit nummer ook buiten kantooruren bereikbaar. K.B.0. Kienen: woensdag 4 maart kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.3ÜU. Ruiterverenigiïig De Peeldraver Internationale springwedstrijd in Moorsele Vrijdag zware, pourMathijs v,Asten met Arnaldo de 3e pr. Zaterdag lichte tour: Mathijs v.Asten met Jemilion de 6e pr. Zware tour: Mathijs v.Asten met Arnaldo de 4e pr. Zondag finale lichte tour: Mathijs v.Asten met Jemilion de 2e pr. Proficiat ATTENTIE Vrijdag 27 Februari zijn de winkel en de werkplaats de gehele dag GESLOTEN FRED VAN DIERENDONCK Tel. 541388 SENIOREN (l T.V.Y. Openings Toernooi Zondag 22 maart spelen we het openingstoernooi in tennishal "De Schaapskooi" in Venray. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven. We spelen in dubbeipartijen. Het inschrijfgeld bedraagt f 12,50 per persoon. De wedstrijden worden na de middag gespeeld. U kunt zich opgeven door de inschrijfkaart bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24 in de bus te doen. De inschrijfkaart is bij de uitnodiging van de jaarvergadering gevoegd. Opgeven kan tot zondag 8 maart. Van 2 t/m 6 maart 1998 zijn wij wegens vakantie afwezig. Wel zullen de assistentes op de normale tijden aanwezig zijn. Via hen kunt u een afspraak regelen met een van de Venrayse huisartsen indien dat nodig zou zijn. Buiten de normale uren staat op het antwoordapparaat wie de spoedgevallen waarneemt. Dokter Keijzer/dokter Keijzer-Bors voert Tenrtislessen, Wedstrijden met andere verenigingen, «Toernooien en natuurlijk... Het jeugd-clubkampioenschap. Kom eens kijken en dan zie je waarom er al zoveel jeugdleden zijn! centraal •rtiomiaiie rnioi K sthoiicKe WO»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4