Redaktie: Dorpsraad Jaargang:36 Nr: 11 d.d.: 16 januari 1998 Ysselsteyn van zijn beste kant! Nu ik voor de eerste keer de kerkelijke bladzijde van YNB klaar maak, wil ik de gelegenheid aangrijpen om iedereen (zonder uitzondering!) heel hartelijk te danken voor de warme ontvangst afgelopen zondag Ik geloof dat er geen enkele vereniging of club op de receptie ontbrak. Van kwart over twaalf tot twee uur heb ik samen met de zuster bijna onafgebroken handen staan schudden. Ik hoop dat men er begrip voor op kan brengen dat ik niet meteen alle namen van buiten ken. Wel herinner ik me dat velen de belofte deden om samen te werken en dat vind ik heel voornaam Als we allen in die geest verder gaan ben ik nergens bang voor maar zal de parochie en de dorpsgemeenschap van Ysselsteyn zeer levendig zijn. Dank je wel voor die uitbundige receptie! Voor mij zal het de eerste tijd vooral luisteren en kennismaken zijn. Niemand hoeft zich zorgen te maken dat er dingen overhoop of omgegooid zullen worden. Wij moeten een gemeenschap zijn waarin ieder zich thuis kan voelen. Dat vraagt op den duur misschien om verscheidenheid, maar eenheid in verscheidenheid is vaak veel sterker, want daarin spreekt ook waardering voor elkaar. En deze waardering is de enige basis die een goede samenwerking garandeert M. Jenniskens, montfortaan, pastoor. Voor deze week hebben we de volgende intenties: Zaterdag 17 januari, 19,00 uur: overl. fam. Janssen-Thielen; Truus v.Schijndel-Thyssen (buurt), jrd. Harry Verhoeven; jrd. Petrus Mulders en echtg.; Piet Bus (v.w. fam jrd Piet Spreeuwenberg; uit dankbaarheid (40 j. huwelijk Litjens). Zang door Kinderkoor Zondag 18 januari, 10,45 uur: Truus Mulders en overl. Ouders en fam.; overl Fam. Lemmen; Thei en Nella v.d. Pas-Custers, Jrd. Petronella Verlinden-Volleberg; jrd. Mien Swinkels-Jeuken. Zang door Vocal group Enjoy together. Maandag 19 januari, 19.00 uur: mndd. Piet Mulders; overl. Fam. Wilmsen-Verhagen. Woensdag 21 januari: overl. leden LVB, in het bijz. mevr. Claessens-Berkers. Vrijdag 23 januari, 19.00 uur: overl, parochianen. Doopsel op zondagmiddag 18 januari: 13.30 Stef Lemmens, 15 00 Roel Leeyen, 15,30 Pim de Mulder. Misdienaars: za 19.00 u. Dirk en Freek, zo 1045 u. Marian en Sandra, Danny en Ronnie P., ma 19 00 u. Jelle en Bram; wo. 19.00 u. Tom en Jeroen; vr. 19.00 u. Paul en Daan. Van 18 tot 25 januari is de Internationale Bidweek voor de Eenheid. Omdat er zoveel verschillende kerken zijn die allemaal in Christus geloven, en omdat die kerken niet altijd waardering hebben voor elkaar, is het goed dat men zich hierop bezint en zo probeert waardering te krijgen voor elkaar. Jezus heeft gebeden: "Dat zij allen één mogen zijn, Vader!". Wij zullen in de kerk er voor bidden en iedereen is uitgenodigd om in een stil moment dat voor zich zelf ook te doen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1