1 PROGRAMMA JEKAT .,n 4 dcc. t/m 13 .fee. 1W; Donderdag 4 Vrydag 5 Zaterdag 6 Medewerkers Donderdag 11 Vrydag 12 Zaterdag 13 Medewerkers dec.: Op Donders: Sinterklaas, aanv. l&30u dec.: GESLOTEN i.vjn. Sinterklaas dec.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. aanv. 20.00u J.Arts tel.541617, J.Vergeldt tel.541802 dec.: Op Donders: Douanespel. aanv. 18J0u dec.: Cafe Young Ones: Disco Spellen, aanv. 20.00u dec.: Optreden van Frans en 3 1/2 Hours, aanv. 20.00u G.Pouwels tel.541675, H.Vogels tel.541409 -Frans Op zaterdag 13 december zal de Lottumse formatie Frans in de Jera optreden. Tevens zal de zestallige formatie 3 1/2 Hours optreden in het voorprogramma. Frans maakt al sinds 1988 de podia onveilig met hun onstuimige podiumact. De muziek die ze spelen is een mix van blues, rock, metal, punk, rap en het echte levenslied. Naast een aantal eigen nummers wordt er flink op los "gecoverd" als het maar simpel te spelen is; Mucky Pup, Los Lobos, Raggende Mannen, Rolling Stones, Green Day, Nirvana, Tiffany, Ramones, Metaiiica en nog veel meer. Frans heeft al enkele opnames gemaakt, zoals te beluisteren is op een zelf uitgebrachte single (Miepje, AIDS, Beckenbauer) en op de verzamel CD's Southern Comfort en Canix-Schille. In het voorprogramma staat de formatie 3 1/2 Hours, die covers spelen in de stijl van Paul Weller, Ian Moore aangevuld met eigen nummers. De entree bedraagt slechts f5,-. -Yideoaunthon: Op vrijdag 19 december is er een videomarathon in de Jera. Je kunt dan van 18.00u tot zaterdags 18.00u video's kijken op een scherm van 3 bij 3 meter. De films zuilen uit allerlei genres bestaan dus voor ieder wat wils. Je hoeft natuurlijk niet de hele 24 uur te blijven, maar dat is natuurlijk wel het leukst, bovendien is er een leuke prijs voor degene die het volhoudt of het langste volhoudt. Dit is trouwens een Cafe Young Ones activiteit dus toegankelijk voor de jeugd vanaf 12 jaar. -Trouble in tbe Hothouse: Op 2e kerstdag zal de formatie Trouble in the Hothouse optreden in de Jera. Deze band speelt covers van o.a. Bush, K's Choice, Amanda Marshall, Therapy, Tracy Bonham en Collective Soul. Meer informatie binnenkort in de plaatselijke kranten en het YNB. -Top 1«§ aUcr tqdcn: Het lijkt nog lang, maar het is zo weer 1 januari en dat betekent de Top 100 aller tijden in de Jera*70. Deze top 100 aller tijden maken wij niet zelf, dat moeten jullie doen. Dit doe je door de Jera'70 Top 100 aller tijden lijst in te vullen, wat verkrijgbaar is bij de Jera*70 en andere openbare gebouwen in Ysselsteyn. Zorg datje duidelijk schrijft en goed de regels leest. Er zijn ook dit jaar weer prachtige prijzen te winnen. Dus DOE MEE EN WIN!!! Vanaf vrijdag 17.30u(5 dec.) tot maandagmorgen 8.00u(8 dec.) doet de dienst: dkt van Dongen Pastoor Jeukenstraat 6 America tel. 077 - 4641707. BASISSCHOOL-OUDERRAAD Algemene ouderavond. Woensdag 10 december a.s. wordt in gemeenschapshuis "Smelehof" de algemene ouderavond gehouden. Naast de gebruikelijke agendapunten zal dhr. Martin van de Ven een lezing houden over het onderwerp "In gesprek met je kind". Dhr. v/d Ven is consulent voor de regio Noord-Limburg van de Nederlandse Katholieke Oudervereniging. Een persoonlijke uitnodiging voor deze avond hebben de kinderen reeds mee naar huis gekregen. IVM-cursus. Er zijn 15 aanmeldingen voor de nieuwe IVM-cursus. Na overleg met de directeur van de Muziekschool kunnen we u mededelen, dat de cursus ondanks het relatief geringere aantal deelnemers toch in januari 1998 van start gaat. L.V.B. Kienen; Dinsdag 9 dec. a.s. is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.v.Neerven- Fransen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. K.B.O. Kienen; Woensdag 10 dec. kienen in gemeenschaps huis Smelehof. Aanvang 13.30u. Zondagsdienst huisartsen ■fhoiieke ood van

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 2