Y sselsteyns Nieuws Blad Redaktie: Dorpsraad Jaargang: Nr: 4 d.d.: 28 november 1997 DE VARKENSPEST De gevolgen van de varkenspest zijn enorm. De isolatie van de betrokken bedrijven, van de families; de aankondigingen van herstructurering van bedrijven, het verzet van de Kamer tegen de plannen van de minister, het besef dat je te maken hebt met politiek waarin het "uw ja moet een ja zijn, uw neen een neen" uit de Bijbel weinig betekenis heeft.... Je zult varkenshouder zijn Het vergt in deze tijd het uiterste van je zenuwen De betrokken mensen uit ons eigen dorp moeten kunnen rekenen op onze sympathie, ons medeleven, onze steun en betrokkenheid. Je hoeft het niet overal mee eens te zijn om je medemens een hart onder de riem te steken Ook is het goed te weten dat er begeleiding wordt aangeboden: geen overbo dige luxe Hoe belangrijk is het niet te kunnen praten over je problemen, je frustratie, je woede, je onmacht De professionele hulp- georganiseerd door onze LLTB - Severiene Heijmans en Huub van Mil, zijn te bereiken onder telefoonnummer 0475 - 381777. Maar laten we als parochie ook doen wat we kunnen; daar zijn we christen voor J. Coenen, past.-deken. KERKDIENSTEN: (29/11 - 5/12) EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT. ZA 29/11 19OOu VOLKSZANG KINDERWOORDDIENST. Mndd. Louis Arts; Mndd. Jeu Derkx; Mndd. Anny Cleven-vDijck; Mndd. Piet Swinkels; Truus v.Schijndel-Thijssen (6w-dienst); Feus Keijsers; Antoon Verheijen. ZO 30/11 10.45u GELEZENDIENSTMndd. Toon van Empel; Ouders v. Vegchel-Verheijen MA 1/12 19.OOu overleden parochianen. WO 2/12 17.OOu St. Nicolaasviering (ouderenvereniging). 19.OOu Géén Dienst. VR 5/12 19.OOu zieken (M). MISDIBNAARSBEURTENZA 19.OOu Paul en Anneke. ZO 1045u Jelle en Daan; Danny en Jeroen. MA 19.OOu Tom en Niels. WO 17OOu Freek en Bram. VR 19.OOu Marian en Sandra. KINDERWOORDDIENSTZaterdag 29 nova.s. is het weer de laatste zaterdag van de maand. Er is dan weer een kinderwoorddienst. In dit weekend begint de Advent, die vier zondagen heeft. In de Advent gaan we ons voorbereiden op het grote feest van Kerstmis. We vieren dan dat Jezus geboren is. Wij in de kinderwoorddienst gaan ons ook samen voorbereiden op dat grote feest. Hoe, dat zie je wel. We hopen dat er weer veel kinderen aanwezig zullen zijn, zodat we er samen weer een fijne bijeenkomst van maken. Tot zaterdag! Conny - Hilda - Mieke - Roos en Mia. ATTENTIE! Gaarne zouden wij in kontakt willen komen met mensen die in het bezit zijn van één of meerdere lammetjes die opgezet zijn. Deze zouden wij graag lenen tijdens de kertsmis bij de kerstgroep in de kerk. Heeft u een opgezet lammetje in uw bezit of kent u iemand die zo'n lammetje heeft neem dan kontakt op met Marian Claessens-Jenniskens tel. 541674.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 1