S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Jeugd
PROGRAMMA ZATERDAG 13 SEPTEMBER-
Ysselsteyn
Al -
Leunen
Al
Ysselsteyn
BI -
Meterik
BI
Swolg. Boys
Cl -
Ysselsteyn
Cl
Ysselsteyn
Dl -
Meterik
Dl
Ysselsteyn
D2 -
EWC"46
D2
Milsbeek
El -
Ysselsteyn
El
Ysselsteyn
E2 -
SSS'18
E2
Stormv'28
Fl -
Ysselsteyn
Fl
Ysselsteyn
F2 -
Spel. Irene
F5
Ysselsteyn
F3 -
Vitesse
F3
PROGRAMMA DINSDAG 16 SEPTEMBER -
Ysselsteyn Dl - Vitesse'08 Dl
Wanssum Dl - Ysselsteyn D2
Griendteveen El - Ysselsteyn El
Ysselsteyn F1 - VCH F1
15.00 uur, nr 22141 H. v/d Weyer.
14.00 uur, vriendschappelijk P. Verstappen.
12.30 uur, vertrek 11.30 uur.
12.30 uur, nr. 26162.
10.00 uur, nr. 27900.
11.00 uur, vertrek 09.45 uur.
10.00 uur, nr. 28920.
09.30 uur, vertrek 08.30 uur.
11.30 uur, nr. 32291.
10.00 uur, nr. 37644.
(Di strictsbekertoernooi)
19.00 uur, nr. 36382.
19.00 uur, vertrek 18.35 uur.
19.00 uur, vertfek 18.15 uur.
19.00 uur, nr. 35428.
PROGRAMMA WOENSDAG 17 SEPTEMBER:
Ysselsteyn Al - RKDSO Al
Sparta'18 BI - Ysselsteyn BI
Ysselsteyn Cl - Wanssum Cl
(toernooi 'Om de Bisschopsbeker').
18.30 uur, nr. 35833 H. v/d Weyer.
18.30 uur, vertrek 17.30 uur.
18.30 uur, nr. 36068 P. Koopmans.
RIJDEN ZATERDAG 13 SEPTEMBER
Ysselsteyn Cl; Brouwer, Classens, Pouwels, De Weert.
Ysselsteyn El; Classens (Frank), Geerets, De Wit.
Ysselsteyn Fl; Classens (Patrick), Derks, Van Dijk.
RIJDEN DINSDAG 16 SEPTEMBER:
Ysselsteyn D2; Jeurissen, Koonings, De Weert.
Ysselsteyn El; Classens (Richard), Litjens, Mennen.
RIJDEN WOENSDAG 17 SEPTEMBER:
Ysselsteyn BI; Hendriks, Van de Pas, Pouwels (Martien), Verheijen.
RIJDEN ZATERDAG 20 SEPTEMBER-
Ysselsteyn Al; Bovee, Ewals, Hendriks, Peeters (Ronnie).
Ysselsteyn BI; Kuenen, Maessen, Peeters, Scheepens.
Ysselsteyn Dl; Oomen, Sanders, Spreeuwenberg, Vogels.
Ysselsteyn D2; Philipsen, Teunissen, Vergeldt.
Ysselsteyn E2; Philipsen (Deurneseweg), Van Neerven, Wilmsen.
Ysselsteyn F2; Romme, Tonnaer, Vergeldt.
RIJDEN DINSDAG 23 SEPTEMBER:
Ysselsteyn El; Claessens, Craenmehr, Jeurissen.
Ysselsteyn Fl; Arts, Van Dijck (Stan), De Wit.
RIJDEN WOENSDAG 24 SEPTEMBER-
Ysselsteyn Cl; Mennen, Philipsen, Versteegen, Vogels.
TE KOOP:
TE KOOP:
6,60 Ha mais
1,80 Ha snijmais
M.Claessens
tel. 541912
Ringweg 2
9
O