TVY. SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Ad Romme. Hans Rongen en Fun Emonts (baan- commissielid). Zaterdag van 8.00 tot 9.00 uur i.v.m. clubkampioenschappen. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Beginners Toernooi Afgelopen zondag is onder tropische omstandigheden het beginnerstoemooi gespeeld. Ondanks de hitte wisten de 16 deelnemers er een prachtig toernooi van te maken. De poulewinnaars: Poule A: Lieny Tonnaer Poule C: Annemarie Michels Poule B: Bert Claessens Poule D: Twan Jenniskens Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Clubkampioenschappen Donderdagavond 4 september is om 20.00 uur in de kantine een kijk-info uurtje voor de deelnemers aan de clubkampioenschappen. Tijdens dit uurtje wordt wat extra informatie over de clubkampioenschappen gegeven en worden alle poule-indelingen en wedstrijdschema's bekend gemaakt. Dus probeer dan allemaal even te komen. Gezien het grote aantal deelnemers belooft het ook dit jaar weer een groots gebeuren te worden. Venrav's Open Afgelopen weekend is op de tennisbanen van TCV voor de eerste maal het Venray's Open gespeeld. Ondanks de spetterende presentatie van de 3 deelnemende teams van TVY wist slechts het D2/E team door te dringen tot de finale. Daarin moesten zij helaas het onderspit delven tegen het team uit Merselo. Bij de later gehouden loterij wist Twan van Osch de hoofdprijs in de wacht te slepen, een weekend met een Ford Ka met bijbehorende hotelbon. Alle deelnemers bedankt voor jullie inzet, volgend jaar gaan we voorde prijzen. Tossen - Tossen - Tossen Voor alle leden, die na een luie vakantie weer een balletje willen slaan, kom met z'n allen naar de baan!!! Woensdagochtend 3 september van 09.00 - 12.00 uur. Liptonice Toernooi Het komende weekend wordt op de banen van Oosterhout de regionale finale van de Liptonice Tennis Cup gespeeld voor mixed D2/E koppels. De winnaars van ons clubtoernooi, Willy van Dijck en Peter Koopmans, zullen namens TVY hieraan deelnemen en proberen zich te plaatsen voor de landelijke finale. Wij wensen hen hierbij veel succes. JUNIOREN Maandag competitie a.s. Maandag 1 september starten we weer met de maandag competitie. We spelen dan van 16.00 tot 18.00 uur en alleen maar dubbels. Introducé Toernooi Zondag 31 augustus spelen we het introducé toernooi.Broer of zus, vriendjes of buren werden gevraagd en zodoende kunnen verschillende kinderen eens proberen te tennissen. Hieronder staan de poule-indelingen en aanvangstijden, zorg datje 15 minuten voor aanvang aanwezig bent. Poule A Poule B Poule C 1. Steffie en Cindy 1Sandra en Moniek 1Freek en Gijs 2. Laurie en Tom 2. Ruud en Joep 2. Dirk en Martien 3. Ellen en Kim 3. Renate en Simone 3. Jhonny en Bianca 4. René en Jeroen 4. Lindsey en Judith Tijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 08.30 A 1/2 B 1/2 C 1/2 09.00 C 3/4 A 3/4 09.30 B 1/3 A 1/3 C 1/3 10.00 A 2/4 C 2/4 10.30 C 1/4 A 1/4 B 1/2 11.00 C 2/3 A 2/3 11.30 Prijsuitreiking

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 11