TVY. SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Robbert van Osch, Twan van Osch en Piet Arts (baan- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur zoals op het schema staat vermeld. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. K-N.L.T.B. dinsdaacompetitie dames Enkele dames hebben aangegeven om volgend seizoen aan de dinsdagcompetitie van de K.N.L.T.B. mee te willen doen. Deze competitie bestaat uit 7 dinsdagen, maar als er zich meerdere dames opgeven kun je die ook samen verdelen. Er hebben zich reeds 4 dames aangemeld maar enkele reserves zijn nog van harte welkom. Als je zin hebt om hier volgend jaar aan mee te doen geef dit dan door aan Jan (541781). Beginners Toernooi Zondag 24 augustus spelen we het Beginners Toernooi. De inschrijving is i.v.m. vakantie verlengd tot zondag 17 augustus. Dus als je je nog niet hebt opgegeven doe dan de kaart nog snel even voor zondag in de bus in de kantine. De poule-indeling en het wedstrijdschèma hangen volgende week bij de kantine. Clubkampioenschappen In verband met vakantie is ook de inschrijving voor de clubkampioenschappen verlengd tot zondag 17 augustus. Geef je dus nog snel even op d.m.v. de kaart en doe deze in de bus in de kantine. Venrav's Open Wie wordt er kampioen van Venray. Kom onze teams aanmoedigen in het weekend van 22-24 augustus op het tennispark van TC Venray. De teamindeling voor het Venray's Open is als volgt: Open klasse: Nico Jacobs Tonny van Vegchel Twan van Osch Diane van Schijndel Eén van onze leden zal deelnemen aan een gelegenheidsteam dat is gevormd om de poule-indeling volledig te maken. Het lot is hierbij gevallen op Jan Jaspers. Wij wensen hem veel succes in dit team. Speeltijden D1-klasse: D2/E-klasse: Reserve: Vrijdag Zaterdag Zondag vrijdag zaterdag zondag Martien Janssen Twan de Wit Wim de Wit Theo Nellen Ger Crienen Jan van Vegchel Theo Tilleman Jeu de Wit Peter Paul Koonings Tilla de Wit Willy van Dijck 19.00 uur 21.00-24.00 uur 17.00 uur 19.30-23.30 uur 09.30-21.00 uur 09.00-17.00 uur Ingrid van Kempen Renate Marcellis Peggy van Vegchel Miek de Wit Nancy van Neeven José Jaspers Carolien Koonings Gerda Martens Opening en presentatie van alle teams. De deelnemers van T.V.Y. zulen zich hierbij presenteren in T-shirts gesponsord door Autobedrijf Gommans de Wit. gezellig feestavond met lifemuziek voor iedereen. Prijsuitreiking. Supporters jong of oud kom onze leden aanmoedigen dit wordt promotie voor de tennissport met daarbij leuke prijzen. JUNIOREN Maandag competitie Na de vakantie op maandag 1 september starten we weer met de maandag competitie. We spelen dan van 16.00 tot 18.00 uur en alleen maar dubbels. Als je op een bepaalde tijd of helemaal niet kunt geef dit dan door bij Tilla (541403) of José (541428). ledereen die zich niet afmeldt voor 24 augustus wordt ingedeeld. Introducé Toernooi Dit toernooi spelen we dit jaar op zondag 31 augustus. Je kunt je opgeven met een partner die niet bij de vereniging is en die graag eens met jou wil tennissen. Vul het opgavestrookje in en lever het in bij Tilla of Jose. Dit kan tot en met 24 augustus. De deelname is gratis. Partner. Leeftijd.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 6