Al b S.V YSSELSTEYN J Korfbal S.V YSSELSTEYN Voetbal Jeugd Senioren De vakantie zit er bijna op dus gaan we weer beginnen met onze korfbaltrainingen. Donderdag 7 aug Senioren 1 en Senioren 2 19.15 uur - 20.45 uur. Houd deze datum vrij Senioren Dinsdag 5 Augustus eerste-training selektie aanvang 20.00 uur. SENIOREN Baanbnderhoud volgende week: Juul Loenen, Ton Marcellis en Paul Litjens (baan- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur zoals op het schema staat vermeld rmry 11 Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. li Beginners Toernooi Zondag 24 augustus spelen we het Beginners Toernooi. Dit is een toernooi bedoeld voor senioren leden die in 1995 of later lid zijn geworden van onze vereniging. De leden die hiervoor in aanmerking komen zullen hiervoor binnenkort schriftelijk worden uitgenodigd. De kosten bedragen f 2,50 per persoon. De inschrijving sluit op 10 augustus. Rackettos In de vakantieperiode is er weer elke donderdagavond van 20.00 tot 22.00 uur tosavond. Alle leden kunnen hieraan meedoen. K N I ..T.B. dinsdaacompetitie dames Enkele dames hebben aangegeven om volgend seizoen aan de dinsdagcompetrtie van de K.N.L.T.B. mee te willen doen. Deze competitie bestaat uit 7 dinsdagen, maar als zich meerdere dames opgeven kun je die ook samen invullen. Als je zin hebt om hier volgend jaar aan mee te doen geef dit dan door aan Jan (541781) dan proberen we een team bij elkaar te krijgen. In'd^p^deTan 6°ymn21 september spelen we de clubkampioenschappen. Je kunt je hiervoor opgeven met de speciale inschrijfkaarten die in de kantine liggen. Evenals voorgaande jaren spelen we in damt*- en herenenkel, dames- en herendubbe! en mixdubbel. Denk er aan dat je voor de dubbels een partner vermeldt. De inschrijving sluit op 10 augustus. Het VenrS^Open is een tennisevenement voor alle tennisverenigingen in de gemeente Venray. Doelstellingen van dit toernooi zijn o.a. het meer gaan samenwerken en er achter komen wie nou echt de sterkste teams van Venray heeft. Het evenement is dit jaar op 22, 23 en 24 augustus op het tennispark van Tennisclub Venray (Vlakwater). De speeltijden zijn vrijdag 19.30 - 23.30 uur zaterdag 09.30 - 21.00 uur zondag 09.00 -17.00 uur Vrijdag 19.00 uur Opening en presentatie van alle teams Zaterdag 21.00 uur - 24.00 uur gezeligge feestavond met lifemuziek Zondag 13.00 - 15.00 uur tennisclinic voorde jeugd. Je kunt vanaf 16 jaar deelnemen. Je speelt in teamvorm in 3 op speelsterkte gebaseerde categorieën. Zo is er een categorie voor D2/E spelers, D1 spelers en een open categorie (B, C spelers). Iedere vereniging mag per categorie één team inschrijven (bij teveel aanmeldingen maken we zelf een selectite).!De;teams sspel-en tegen elkaar 5 wedstrijden t.w. 1 heren- en 1 dames enkel, 1 heren- en 1 dames dubbel en 1 mixeddubbel. We spelen in poules waarvan de winnaars op zondag de finalewedstrijden spelen. Net zoals bij de Daviscup vertegenwoordigt een team de club Je kunt je voor dit toernooi individueel opgeven bij Jan (541781). Dit kan t/m 1 augustus.Dit is de laatste mogelijkheid om je op te geven. Vooral dames komen we nog enkele tekort, dus dames doe mee en geef je op. JUNIOREN Tiidens de Venray's Open is er op zondagmiddag 24 augustus een tennisclinic georganiseerd o.i.v. Cees Lodewijks op het tennispark van Tennisclub Venray. Hij heeft o.a. samengewerkt met Stanley Franker. Van iedere vereniging kunnen 6 junioren aan de clinic deelnemen. Je kunt je hiervoor opgeven bij Jose (541428). Dit kan t/m 1 augustus. Als er teveel aanmeldingen zijn zullen we loten wie mee kan doen. i j

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 4