Stichting jeugdcentrum ysselsteyn. Aan de VERENIGINGEN van YSSELSTEYN, Het bleek nodig om de procedure voor (herverkiezing van de be stuursleden van de Stichting Jeugdcentrum weer aan de orde te stel len. De Stichting Jeugdcentrum is de eigenaar/beheerder van het Jeugdge- bouw" De Koel" en verhuurt dit gebouw aan JERA-70 en St.Peuterspeel zaal. Nu bleek dat 2 van de 5 bestuursleden van de St.Jeugdcentrum hun zetel beschikbaar wilden stellen, kwam er een discussie op gang om de huurders/gebruikers meer inbreng te geven bij de samenstelling van het bestuur van de StJeugdcentrum Dit alles leidde tot het besluit om de statuten van de St. Jeugdcen trum te wijzigen, zodanig, dat kandidaatstelling voor het bestuur voortaan zou geschieden door de huurders. Verder werden de statuten nog hier en daar aangepast aan de huidige wetgeving en regels. Thans is het zover dat de statutenwijziging in de komende vergade ring van de Dorpsraad op maandag 16 juni a.s. aan de orde wordt gesteld, maar ingevolge de huidige statuten kan tot statutenwijzi ging alleen worden besloten na eerst de verenigingen in Ysselsteyn gehoord te hebben(advies gevraagd). Bij deze nodigt het Bestuur van de Stichting Jeugdcentrum Ysselsteyn dan ook de verenigingen uit om bij het betreffende agendapunt van de (openbare)Dorpsraadvergadering van 16 juni a.s. aanwezig te zijn. Ons bestuur zal dan nadere uitleg geven en U vragen om met de statu tenwijziging in te stemmen. De concept-wijzigingsstatuten kunnen worden ingezien bij de secreta ris van de Dorpsraad, Dhr J.v.d. Pas, Litsenbergweg 13 of bij de voorzitter van de Stichting Jeugdcentrum, Dhr. A.Tielen, P. Janssen- weg 40 Het Bestuur van de Stichting Jeugdcentrum Ysselsteyn. K.B.O. Ons Uitstapje Inmiddels hebben zich 83 personen opgegeven voor onze jaarlijkse dagtocht. Wij hebben besloten om met 2 bussen te gaan, dat betekent dat er nog 17 plaatsen open zijn. Indien er nog mensen mee willen en zich nog niet opgegeven hebben bel dan even met Harrie tel. 541203, graag voor zondag. Het programma is als volgt: "~T0u vertrek bij de kerk in Ysselsteyn. Zorg dat u op tijd aanwezig bent! ^.45u Koffie met vlaai in Loenen. 12.00u Bezoek aan het schilderachtige stadje Staphorst. 12.30u Aankomst Giethoorn, waar de eerst de lunch gebruiken. Daarna is er een boottocht mogelijk. 14.30u Vertrek naar de Orcideën Hoeve in Luttelgeest. 16.45u Vertrek uit Luttelgeest voor de terugreis. 18.00u Onderweg in Restaurant Het Witte Huis in Zeeland wordt ons een goed verzorgd diner aangeboden. 21.00u Thuiskomst in Ysselsteyn. De kosten voor het programma bedragen 65,We zullen dit graag in de bus van u ontvangen. Het bestuur wenst u allen een fijne dag toe! Gemengd koor "Vivace" Zondag 22 juni verzorgen we de Hoogmis in Verpleeghuis "Elzenhorst" in Horst. We vertrekken om 9.45u bij de kerk. (uniform). Vacantieperiode: Deze valt samen met de schoolvacantie, welke dit jaar laat beginnen nl. op 21 juli. Daarom is er op 6 juli nog een Gregoriaanse Hoogmis en op 20 juli Gegoriaans/Nederlands Hoogmis. Houd hier a.u.b. rekening mee! De afsluitingsavond is op vrijdag 18 juli in de repetitieruimte. Zaterdag 30 aug. trekken we er weer samen op uit. Op welke manier is een verrassing! Houd deze datum vrij! JV De Peeldancers Degenen die de contributie a 75,— van het nieuwe dansseizoen nog niet hebben betaald, willen die dat alsnog zo snel mogelijk doen. En wel op ~£E£rs?™fyf"S bank rek. 15.93.12.809 t.a.v. De Peeldancers, graag ook naam van kind vermelden. B.v.d. K ithouew

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3