Uitnodiging Ysselsteyn, april 1997 CONCERTO DIVERTIMENTI in ASTEN. Gedurende haar 41 jaar bestaan behaalde onze drumband tal van successen op muzikaal gebied. Een landskampioenschap zat er echter tot nog toe niet in. Zondag 6 april j.l. was het echter zover. Op de kampioenschappen van de FKM behaalden zij in de eredivisie sektie Ab Podium met 91 punten het landskampioen schap en daarmee de oranje kampioenswimpel,, Wij willen daarom onze drumband met hun instructeur Harrie van Otterdijk een receptie aanbieden. Voor deze receptie nodigen wij u van harte uit. De receptie wordt gehouden op vrijdag 25 april a.s. van 20.00 - 21.30 uur in Gemeenschapshuis "De Smelehof" te Ysselsteyn. Een toepasselijke naam voor een concert dat wordt gehouden op hemelvaartsdag 8 mei a.s. in het gemeenschapshuis te Asten. Aanvang 19.30 u. Toepasselijk omdat het een avondvullend afwisselend programma is bestaande uit show, cabaret, theater en natuurlijk veel muziek. Aan dit programma werken mee; de Nederlands kampioen percussion 1996 en 1997 respectievelijk Jong Nederland uit Asten en de Drumband de Peelklank uit Ysselsteyn, Cabaretgroep de Noot uit Vlierden, Zang en Operaduo "Verberne/ v. Otterdijk", Cabaretgroep Ysselsteyn en Percussionensemble Juliana uit Someren. Drumband De Peelklank zal o.a. de nummers uitvoeren welke zij onlangs gemaakt hebben bij de Nederlandse Kampioenschappen in Amsterdam en de theateract welke zij tijdens de afgelopen bonte avonden in Ysselsteyn met veel verve uitvoerden. Kortom een avond met veel muziek maar ook met de nodige humor. Kaarten voor deze avond zijn in de voorkoop verkrijgbaar in de Boerenbondswinkel te Ysselsteyn voor f 12,50. Kaarten aan de zaal f 15.-- Graag tot ziens op 8 mei in Asten. FANFARE DE PEELKLANK Receptie drumband: Vandaag, vrijdag 25 april, brengen we om 20.00u een serenade aan de drumband o.l.v. instructeur H.van Otterdijk vanwege het behalen van de lands- kampioenschapstitel in de ere-divisie sectie Ab. Eerste H.Conmunie: A.s. zondag 27 april begeleiden wij de Eerste HCoranuniecanten naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 9.40u. Koninginnedag: A.s. woensdag 30 april begeleiden wij de kinderen van de basisschool naar het sportpark voor de viering van Koninginnedag. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 8.30u. Overzicht optredens: 8 mei Concert drumband in Asten. 28 juni Receptie L.Potten 25-jaar zaakvoerder. Jeugdorkest: Rijden 25 april, groep 4 Marlies Verheijen, Ellen Berkers, Wouter de Weert, Bram Scheepens, Ivo Nagelkerke. In de maand mei (vanaf vrijdag 2 mei) is de repetitie weer in Ysselsteyn. De Peeldancers Zaterdag hebben we ons laatste toernooi van dit seizoen en wel de Europese Kampioenschappen in Genk. We vertrekken al heel vroeg met de bus nl. om 6.00u vanaf de Jera. Kom allemaal op tijd! Zet je beste beentjes voor en breng een goed humeur mee, dan maken we er met z'n allen een leuke dag van. Veel succes! ZW HEBERG DE PEEL 12 mei vergadering aanv. 20.30u voor alle leden ook nieuwe leden. Bestuur ïy.JUu aanwezig. Toernooi: Dames 7 juni in Venray. Opgeven bij Petra 541692. Heren 3 mei in Overloon. Feestavond: 23 mei houdt deze datum vrij (nader bericht volgt). TOERCLUB Zondag 27 april gaan we pwe auto naar Berg en Dal. We rijden een tocht van 65 km uitgezet door Henk v.Ass. Voor vervoer van de fietsen wordt gezorgd. Gommans en de Wit en Hulsterdreef stellen hiervoor 2 auto's ter beschikking. Woensdag 30 april koninginnedag. Oranje-tocht Horst. Keuze uit 3 afst. nl. 60,120 en 180 km. De 120 en 180 km voeren grote deels door Duitsland. Wij vertrekken per fiets om Ö.OOu bij Herberg de Peel. Llll'V I PEELDANCERS YSStliTtlH

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 6