Dorpszeskamp 1997 met Wieleravond Op zondag 22 juni a.s. organiseert Carnavalsvereniging "de Piëlreus" weer de jaarlijkse dorpszeskamp. Ook dit jaar is er weer een variatie van allerlei spellen waar de ploegen hun krachten met elkaar kunnen meten. Evenals voorgaande jaren zal de zeskamp worden afgesloten met een eindspel waar alle ploegen tegen elkaar in het strijdperk treden. Deelnemende ploegen (vrienden, straatgroepen, bedrijven e.d.) kunnen zich voor dit evenement opgeven bij René Lemmens. tel. 541790 of bij Hav Vogels, tel. 541409. De ploegen bestaan uit 10 personen (6 heren en 4 dames, 5 heren en 5 dames, 6 dames en 4 heren) met een captain. °P zaterdagavond 21 iuni. voorafgaand aan de zeskamp, zullen er in de tent op het zeskampterrein weer oude tijden gaan herleven. De alom bekende Wielerzesdaagse uit de zeventiger en tachtiger jaren wordt namelijk voor één avond weer georganiseerd. De organisatie heeft besloten invulling te geven aan een wieleravond op hometrainers. Van de ploegen, die deelnemen aan de zeskamp, wordt verwacht dat er op deze zaterdagavond 2 deelnemers op de stalen rossen gaan plaatsnemen. Daarnaast worden andere belangstellenden in de gelegenheid gesteld om tegen elkaar te fietsen en uiteindelijk te strijden voor het Persoonlijk Kampioenschap 1997. BASISSCHOOL - OUDERRAAD Eerste H. Communie. Zondag 27 april tijdens de mis om 10.00 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun le H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: JDe communicanten worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9.45 uur trekken ze, begeleid door .oor de fanfare en drumband naar de kerk (bij goed weer rondom het plein). 2. Gereserveerde plaatsen: a) Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste 6 banken links én 5 banken rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. b) Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook 4 banken links en 5 banken rechts gereserveerd worden. Opm.: Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. 4. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. 5. Willen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 6. Foto's. Er zal door Hoedemakers uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult u nog schriftelijk geïnformeerd worden. Opm.: Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 7. Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. Voorgaande jaren kon deze opname ->rt na de viering in de gemeenschapsruimte van de basisschool bekeken worden, waarna geïnteresseerden deze oand a f30,— konden bestellen (VHS-systeem). De laatste jaren is de belangstelling voor bovengenoemde verto ning zo minimaal, dat deze band a f 30,— bij vooruitbetaling voortaan tegelijk met de foto's besteld kan worden. Opm.: 1. Mogen we in het belang van de viering met klem vragen in de kerk het bij bovengenoemde beroepsfoto graaf en de video-opname te laten. 2% Konin£'nnedag- Woendag ('s morgens) 30 april vindt de viering plaats van Koninginnedag. De Ét groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden Het tijdschema is als volgt: 08.30 uur: Bijeenkomst kinderen op school. 08.45 uur: Vertrek kinderen onder begeleiding van de fanfare naar het sportpark. 09.00 uur Aankomst op het sportpark, zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel. Groep 1 bij spel 1 etc.. 09.15 uur: Start koninginnespelen; totaal 16 spellen, 7 min. per spel. 11.15 uur: Einde spelen. Uitreiking herinnering/traktatie. 11.30 uur: Opruimen en afbreken spelen. Opm.: er zal een kraam geplaatst worden, waar broodjes met knak, koffie, limonade e.d. te koop zijn. Vastenaktie. De totale opbrengst van de spaardoosjes die tijdens de vastentijd thuis stonden en in de Goede Week door de kinderen mee naar school zijn gebracht bedroeg f 527,--. Dit mooie bedrag is overgemaakt naar "Vastenaktie Nederland". Kinderen bedankt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5