Ysselsteyns Nieuws- Blad Redaktie: Dorpsraad Jaargang: 35 Nr:26 d.d.: 25 april 1997 DEZE KEERHet Eerste Communiefeest is een jaarlijks terugkerend gebeuren dat wij niet graag zouden willen missen. Het is zo'n liefelijk schouwspel om die kleine kinderen door de straten te zien lopen in hun mooie jurkjes en pakjes... Vertederd staan hun ouders toe te kijken, de oma's en opa's zijn beretrots en de peetooms en peettantes zijn natuurlijk ook van de partij. Ja, een mooi feest. Als het weer nu ook maar meewerkt... En dan de kerk natuurlijk een mooie plechtigheid want daar gaat het uiteindelijk om of niet soms? „a kleintjes mogen voor het eerst meedoen met de groten: naar voren komen, hun handje op houden... "Het Lichaam van Christus"... 'Amen'. De Heer wil vanaf heden ook bij hem en bij haar komen onder het teken van een stukje brood zoals Hij dat deed bij zijn apostelen op die laatste avond vóór zijn lijden en sterven, die eerste Witte Donderdag. Weken, zo niet maandenlang zijn de kinderen op school - en hopelijk ook thuis - op deze dag voorbereid en zijn ernaar toegegroeid. Of 27 april 1997 voor hen een vervolg zal hebben, zal in eerste instantie afhangen (van het voorbeeld) van hun ouders. Ik kan alleen maar hopen, dat de 'tweede en derde Communie' niet te lang zal worden uitgesteld...! N.B. Alle niet-direct betrokken parochianen zou ik willen vragen om het komend weekend voor de vervulling van hun Zondagsviering gebruik te maken van de Heilige Mis op Zaterdagavond 19.OOu of Zondag-morgen om 11.30u Kerkdiensten (26/4 - 2/5) Vijfde Zondag van Pasen. ZA 26/4 27/4 MA 28/4 WO 30/4 VR 2/5 MISDIENAARSBEURTEN: ZA 19.00u J.Oomen; Th.Vogels; ZO lO.OOu (9.30u aanwezig!): R+L Oomen; J.van Hees; Ds.van Soest; 11.30u D.Scheepens+Fr.Crienen; MA 19.00u E.Spreeuwenberg en M.Ver- heijen; WO+VR 19.00u R.Hesselmans en D.van Soest. Gedoopt en daardoor in de Kerk opgenomen: Aniek van Dijck (Puttenweg); Jesse Smits (Peter Janssenweg) en Roy Voermans (van Beurdenweg). - Proficiat! - 19.00u (Samenzang): Mndd.Louis Arts; Jrd.Wim Koonings; Jrd.Ouders Nijssen-Billekens; H.Stiphout, echtg. en zoon Frans; J.Hendrix+overl.familie. 10OOu Viering Eerste Heilige Communie. 1130u Gelezen Dienst zonder preek: Jrd.Ouders Vollenberg-Aerts. 19.OOu Mndd.D.Jansen-Koppens; Grad Fleurkens. 19.OOu Wiel Philipsen. 19.OOu Tom van Lipzig (Lbb.Wanssum) Doopscheina (Mei) Op de Zondagen 11 en 25 kan in onze kerk het H.Doopsel w. toegediend.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 1