S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
KLEEDLOKALEN POETSEN 28 APRII
Arianne Smits, Janneke Jenniskens- van Soest,
Hanneke Peeters, Loes Claessens en
Anita van Soest- v/d Staak.
Senioren
ATTENT IE; De Rode Kruis-Aktie is dit jaar op 6-7-8 mei senioren en junioren krijgen t.z.t. bericht.
AFMELDEN LEDEN: Willen de leden die 't volgend seizoen géén lid meer kunnen zijn van onze
Korfbalvereniging, zich afmelden vóór 1 mei bij Rosemarie Smits tel; 541788.
UITSLAGEN ZONDAG 13 APRIL:
Stormvogels - Senioren
Senioren 2 - Swift (V)
UITSLAGEN WOENSDAG 9 APRIL:
VIOS (O) - Midweek
Midweek 2 - DOT (V)
PROGRAMMA ZONDAG 20 APRIL:
Senioren 1 - Concordia
1
4
gespee
:steld.
Senioren
ODOS
PROGRAMMA WOENSDAG 23-APRIL:
Midweek 2 - Jes
uitgeste
3-7
6-8
13.00 uur, sp.p de Vlies, Bouten.
Pupil v/d Week; Juul Hendriks.
10.30 uur, sp.p de Vlies, Erica.
20.00 uur, sp.p de Vlies.
RIJDEN ZONDAG 27 APRIL:
Senioren 1; Femke van Rosmeulen, Miranda Verheijen, Hannckc van Asten.
Senioren 2; Maijanne Gommers, Cindy Pouwels, Lily Verstappen.
Jeugd
L Willen de leden die 't volgend seizoen géén lid meer kunnen zijn van onze
Korfbalvereniging, zich afmelden vóór 1 mei bij Rosemarie Smits tel; 541788.
UITSLAGEN ZATERDAG 12 APRIL:
Junioren 1 - De Merels
Lottum 1 - Aspiranten
Aspiranten 2 - DIS
Swift (V) - Pupillen
Welpen 2 - Castenray
Welpen
ODOS
UITSLAG MAANDAG 14 APRIL:
Swift - Pupillen 2
PROGRAMMA ZATERDAG 19 APRIL:
Miko'76 - Junioren 1
6-11
7-0
1-6
0-0
0-0
6-0
3-1
13.00 uur, vertrek 11.45 uur.
Patty Maessen, Irene Slangen, Simone Arts naar sp.p Langenboomseweg in Mill.
KCHB - Aspiranten 1 14.00 uur, vertrek 13.00 uur HESJES!!!
RIJDEN: Tineke Vergeldt, Leonie Vergeldt, Rian Alders naar sp.p Schansheide in Hout-Blerick.
Vonckel-Girls - Aspiranten 2 10.30 uur, vertrek 09.45 uur.
RIJDEN; Bianca Craenmehr, Marlies Verheijen, Marieke Cox naar sp.p de Vonckel in Meterik.
1
Castenray - Pupillen
RIJDEN: Eline Hendrix, Eva Roos, Cindy Peters naar sp.p de Klomp in Castenray.
13.00 uur, vertrek 12.15 uur.
Pupillen
Erica
10.00 uur, sp.p de Vlies.
Swift 2 - Welpen 1 12.00 uur, vertrek 11.00 uur HESJES!!!
Welpen 1 - Roka 12.30 uur.
RIJDEN: Willeke Koonings, Lidian de Weert naar sp.p de Vilgert in Velden.
RIJDEN ZATERDAG 26 APRIL:
Aspiranten 1; Wendy Poels, Danielle Baltissen, Sandra Smits.
Welpen 1; Kim Spreeuwenberg, Maartje Crienen.