Pvramide Competitie De indeling voor de pyramide competitie 1997 hangt bij de kantine. De competitie start per 1 apri' en de eerste periode eindigt 15 mei. Begin op tijd met het spelen van jouw wedstrijden, want de periode is zo voorbij. Piet Litiens Toernooi Afgeiopen maandag is onder een prachtig voorjaarszonnetje het traditionele Piet litjens Toernooi gespeeld. Gesterkt door de paaseieren, die dit jaar beschikbaar waren gesteld door Frans Ciaessens, werd er gespeeld orn de Piet Litjens Trofee. De poulewinnaars: Poule A Bas van Vegchei Poule K Jan van Vegchei Poule B Gonny van Dijck Poule L Adri Jenniskens Poule C Bert Ciaessens Poule M Jan Ewals Poule D Marika Houben Mart de Wit Toos Aris Poule N Truus Kosters Poule E Frans van de Kerkhof Poule O Leo de Wit Poule F Nancy van Neerven Peter koopmans Poule G Hay Ciaessens Eric van Schijndei Poule H Miek de Wit Poule P Ingrid van Kempen Poule 1 Marcel Hellegers Poule Q Theo Neilen Nico Jacobs Poule J Sandra Nellen Poule R Twan van Osch Dit jaar we rd de wisselbeker bij de dames gewonnen door Nancy van Neerven en bij de heren door 1 Bas van Vegchei. Gefeliciteerd!! Dorpencompetitie _a.s. Zaterdag start de dorpencompetitie. Namens T.V.Y. doen dit jaar weer 8 teams mee aan deze competitie jssen de tennisverenigingen van L.V.H,, Merselo, Oostrum, Swolgen, OiCa en Yssesteyn. De organisatie is in handen van tennisvereniging Oirio/Castenray. Programma: zaterdag 5 april zondag 6 april T.C. OiCA T.V.Y. T.V. Oostrum T.V.Y. 1 T.V.Y. geen wedstrijd geen Poule 1a Poule 1b Poule 1c Poule 2a Poule 1b Poule 2a Poule 1c Wij wensen alle deelnemers veel succes. K.N.L.T.B. competitie Vanavond donderdag 3 april om 20.00 uur is in de kantine, de bijeenkomst voor alle K.N.L.T.B. competitie spelers. In verband met langdurige blessures van enkele basisspelers is een goede opkomst gewenst. Bovendien wordt het team voor het Vijftig Plus Circuit verwacht Dit team, dat voor de eerste keer aan deze competitievorm meedoet bestaat uit de volgende leden: -Piet Arts captain feng Janssen Anneiies van de Wegen Mien Koonings T.V.Y. T.C. OiCa T.V.Y. T.V.Y. 2 T.V. Swolgen 16.00 uur 19.00 uur 18.00 uur 20.00 uur 09.00 uur I.v.m. de jaarlijkse verplichte nascholing zijn wij afwezig van 9 t/ra 11 april. De spreekuren op donderdag 10 april en vrijdag 11 april worden overgenomen door dokter Verstegen, huisarts in opleiding. Woensdag 9 april is dokter van Dongen te America bereikbaar voor dringende zaken. Overigens zijn de assistentes op de normale tijden aanwezig. Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors Grote tennis-instuif met tennisleraar Maarten Ousters! Als je een racket hebt, neem het dan mee. Heb je er geen dan ligt er eentje voor je klaar. Kom op gympen dan kun je meteen meedoen! Neem gerust je vrienden en vriendinnen mee want ioden én niet-leden mogen meedoen! Wanneer en waar? Donderdag 10 apri! a.s. op het tennispark! Hoe laat? Je mag vanaf 16.00 uur aan de slag. Het duurt tot ongeveer 17.30 uur. Tot dan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5