40 Jaar Gcmeenschapshu is Ysseïsteyw Feestprogramma: Oudercumiddag met Seniorenorkest Horst Aanvang: 14.00 uur leugdtniddag met Clown Addie Aanvang: 14.00 uur (Hollandse) Smartlappenavond M.m.v. presentator Frank Huisman Geert Pelzer en lokale artiesten zingen live Hollandse schlagers begeleid door regionaal orkest Aanvang: 21.00 uur De viering van het 40 jarig bestaan van Uw gemeenschapshuis staat komend week voor de deur. Voorafgaand hieraan zullen vrijwilligers van de diverse gebruikende verenigingen deze week bij IJ komen om U een Passé Partout voor de diverse evenementen te koop aan tc bieden. Middels de koop van een Passé partout steunt U uw gemeenschapshuis en krijgt U tegen een gereduceerd tarief toegang tot de diverse aktiviteiten. Als blijk van waardering voor de gastvrije ontvangt van de inwoners van Ysselsteyn van jong tot oud, of het nu uit hoofde van een feest was, een repetitie, kaarten voor de ouderen, koers ballen of volksdansen, zouden wij het op prijs stellen als elk huisgezin 1 Passé Partout zou kopen. U steunt dan op een plezierige manier Uw gemeenschapshuis zodat zij U ook in de toekomst gastvrij op een gezellige manier kunnen blijven ontvangen. Onderstaand een overzicht van de aktiviteiten voor de komende week: Iets nieuws voor Yssclstevn Gezien de veie reakties van artiesten zowel als publiek beloofd het een prachtige avond te worden. Kortom een avond die ook U niet mag missen. Gezien de grote toeloop van artiesten beginnen wij om 21.00 u. omdat het programma anders te ver uit loopt. Wis hopen U daarom al om 21.00 u te mogen begroeten. Het zou natuurlijk erg sneu zijn dat^ sommige artiesten voor een bijna lege zaal hun kunnen moeten vertonen daarbij in aanmerking nemend dat zij hun beste beentje voor zullen zetten. Voor alle aktiviteiten geldt dat U ook losse entree kaarten aan de entree kunt kopen. Dit laatste natuurlijk zo lang dc voorraad strekt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 10