Mededeling Dorpsraad. Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 17 fehr.1997 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia". agenda, 1. Opening. 2.Verslag vergadering 20 jan. '97. 3.Ingekomen/uitgaande post en mededelingen 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5.Evaluatie bespreking verkeerssituatie Puttenweg met Prov. en Gem.). doi-ptra»d 6.Toekomstige woningbouw. 7.Verslag redactie YNB. 8.Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag. lü.Sluiting. - Informatieavond Agrarisch Bedrijventerrein Aanstaande woensdag 19 febr. geelt de Gem. Venray Aid. RO een informatieavond over het Agrarisch Bedrijventerrein Ysselsteyn. Wij nodigen alle belanghebbenden en/of belangstellenden uit voor deze avond. Plaats: Zaal Roelanzia Aanvang: 19.30 uur. Dorpsraad Ysselsteyn Sekr.: J v/d Pas HULP BIJ INVULLEN BELASTINGFORMULIEREN De Belastingdienst Venlo zal ook dit jaar haar diensten aanbieden ten behoeve van ouderen woonachtig in de gemeente Venray. Ambtenaren van deze dienst zullen u behulpzaam zijn bij het invullen van uw aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting, deze hulp is gratis. Met ingang van heden kunt u contact opnemen, tussen 09.00 tot 12.00 uur. met het Meldpunt voor Hulp, Advies en [Informatie Venray. telefoon 58 44 44. Bij aanmelding dient u uw sofi-nummer, voorletters, adres, postcode en geboortedatum duidelijk te vernielden. Op de volgende dagen en plaatsen is een ambtenaar van de belastingdienst aanwezig: maandag 10, dinsdag 11, donderdag 13, vrijdag 14 maart, woensdag 19, vrijdag 21 en woensdag 26 maart 1997 in het Activiteitencentrum voorOuderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray: dinsdag 18 maart en dinsdag 25 maart in het Zorgcentrum "Het Schuttersveld", Bergweg 4 te Venray; vrijdag 28 maart in het Woonzorgproject voor Ouderen St. Joriskwartier. Burg. Esserstraat 20 te Venray. Als u jonger bent dan 65 jaar, kunt u ook en beroep doen op deze vorm van dienstverlening. Tevens dient u in het bezitte zijn van uw aangiftebiljet. Bij de aanmelding wordt gelijktijdig een afspraak met u gemaakt. Opgave zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 6 maart 1997, Stichting Synthese, afdeling Ouderenwerk Venray. BASISSCHOOL-OUDERRAAD Bibliotheek. We delen u mede dat de wisselcollectie weer is gearriveerd en dat er dinsdag 18 februari a s. weer boeken uitgeleend zullen worden. Groep 6. De leerlingen van groep 6 brengen donderdag 20 februari a s. een bezoek aan de bibliotheek. Voor vervoer zullen ouders benaderd worden. Opgave kleuters. We delen nu reeds mede, dat er op donderdag 27 maart a s. van 15.45 uur tot 16.15 uur in het speellokaal gelegenheid is tot het opgeven van kleuters, die 4 jaar worden tussen 1 mei 1997 en 1 mei 1998. Nadere mededelingen volgen te zijner tijd. Kledingcontainer. Mogen we u vragen er rekening mee te houden, dat indien een gebruikelijke vuilniszak helemaal vol gepropt is met kleding deze moeilijk in de kledingcontainer is te deponeren. Hij is dan strak bol en schuift dan niet vanaf de klep. Liever iets minder vol en daardoor beter hanteerbaar; inleveren in dichtge bonden plastic tassen is uiteraard ook mogelijk. centraal inlormabe Dunt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 2