Open dag Kantoor Y sselsteyn Zevenrode Rabobank Zondag 10 november a.s. van 10.30 tot 16.00 uur Zondag 10 november a.s, nodigen wij a) onze cliënten uit om een kijkje te komen nemen in ons vernieuwde bankgebouw aan het Lovinckplein, Vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur stellen we ons vernieuwde gebouw voor u open; geven wij u informatie over de bouw en de inrichting; kunt u enkele demonstraties betreffende bankieren bijwonen en hebben we een kop koffie met koek voor u klaar staan. Voor de kinderen is er een speciale attractie en voor de volwassenen een leuke attentie. Dus, kom gerust met uw gehele gezin naar de open dag. Wij zijn er klaar voor. Cursus over cholersterol en dieet Deze cursus is bedoeld voor mensen die informatie willen over de schadelijkheid van cholesterol, en. de wijze waarop het te hoge cholesterol bestreden of vermeden kan worden. De cursus wordt verzorgd door Maria Coppis-van de Geer, dietiste, die behalve voor lichting en uitleg, ook eeri aantal praktische zaken rondom de voeding zal doornemen. Tevens zal dokter Keijzer iets vertellen over de. moderne preventie van hart- en vaatziekten; "voorkomen is beter dan genezen" De cursus bestaat uit 2 avonden van 19.30 - 21,30 uur, en wel op 19 november en 17 december in medich centrum Wildenberg. De bijdrage (in de kosten van de dietiste) voor de 2 avonden bedraagt 35,per deelnemer. U kunt u aanmelden bij de assistentes (tel. 541777), en iedere deelnemer zal het aanbod krijgen om tevoren zijn/haar cholesterol gratis te laten bepalen. Medisch centrum de Wildenberg GRIEPPRIK GRIEPPRIK GRIEPPRIK Op dinsdag 12 november van 14.00 tot 16.00 uur kunt u in onze praktijk terecht voor de j aar lijkse grieppr ik Voor vergoeding via het ziekenfonds of de ziektekostenverzekeraar komen in aanmerking alle mensen met chronische ziekten zoals suikerpatiënten, nierpatiënten, longpatiënten, rheumapatiënten, hart- en vaatpatiënten etc. Ook komen dit jaar alle mensen van 65 jaar en ouder in aanmerking voor vergoeding. Met name deze groep mensen wordt door ons uitgenodigd zich te melden. Indien u vorig jaar een griepspuit heeft ontvangen, ligt deze ook dit jaar voor u klaar. Heeft u vorig jaar geen griepspuit ontvangen maar wilt u dit jaar wel in aanmerking komen, bel ons dan, zodat wij er een voor u kunnen reserveren. Kunt u niet op bovenvermeld tijdstip, maak dan een andere afspraak. dr. keijzer/dr. keijzer-Bors s

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 9