P*JSittf 't Diepvrieshuis il 81 llïïï Rabobank Zevenrode mededelingen Jap MHlifeWf 10 hamburgers Open dag kantoor Ysselsteyn Zondag 10 november wordt het verbouwde en heringerichte kantoor te Ysselsteyn ter bezichtiging opengesteld. Vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur bent u welkom op de bank aan het Lovinckplein. Kom gerust met uw gehele gezin deze open dag bezoeken. Voor de kinderen is er een leuke attractie en voor u ligt een presentje klaar. Interstore-beurs Van 4 november tot en met 6 november 1996 wordt in de Jaarbeurs te Utrecht de INTERSTORE-beurs gehouden. Dit is een internationale rstailvakbeurs in Nederland met driehonderd standhouders. We weten hoe belangrijk het is om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op het gebied van technische uitrusting, de inrichting van uw winkel en automatisering. Op deze beurs is ook de Rabobank met een stand vertegenwoordigd. In deze stand kunnen wij u enkele vernieuwende ontwilckelingen en diensten laten zien, die van grote invloed zijn op uw toekomstige bedrijfsvoering. Denk maar eens aan de chipknipautomaat, Internet en natuurlijk franchising. Voor deze beurs hebben we helaas geen toegangskaarten op voorraad. Als u echter, ais cliënt van onze bank, deze beurs wilt bezoeken, zijn wij graag bereid de entreekosten na overlegging van het entreebewijs achteraf te vergoeden. X5 KG FRITES IN MAAR; In de nacht van zaterdag 26 oktober naar zondag 27 oktober'96 begint WIKTEKTIJDo De klok wordt dan 1 uur teruggezet» DEURNE$EWEG 134, YSSELSTEYN. TEL 0478 - 541513 Groenten Suocks Borrelhapjes Aordnppelprodukten Vele soorten ijs Ijstaarten Kont-en-klaar- maoltijdon Kruiden Kip Vlees Gebak Vis en nog veel meer. Kom gerust eens vrijblijvend kijken of vraag de prijslijst aon! Maandag en dinsdag: 13.00 tol 18.00 a. Woensdog, donderdag er, vrijdag: 9.00 lot 12.00 en 13.00 tot 18.00 a. Zaterdag: 9.00 lot H.00 u. Aanbieding geldig l/m 29 oktober a.s.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 10