ÏLB.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag Indoor Middelbeers: KI.Keren Ron v.d.Hoff 4e pl. 572p, Berny Camps 6e pl, 565p. KI.Junioren: Ham v.d.Hoff 3e pl. 538p. Mark Poels 4e pl. 532p. Junioren compound: Martijn Arts 2e pl. 532p. Heren compound: Piet v.Berkel 549p. Programma Indoorcompetitie zaterdag: Ons Genoegen 1,2 en 3 schieten te Koningslust, aanvang 19.00u. Ons Genoegen 4 schiet thuis tegen Horst 1, aanvang 19.00u. Zondag nemen 2 teams van elk 3 schutters deel aan het invitatietournooi te Baarschot. Ron van de Hoff Mark Poels Martijn Arts SJang Arts Llesbeth Koonings Marion Camps Ger Koonings Ton Hellegers Team 1 Olympisch Kringkampioen Outdoor Team 1 Compound De receptie vindt plaats op vrijdag 25 oktober van 20.00 - 21.30 uur in het gemeenschapshuis "De Smeiehof", Puttenweg 2a te Ysselsteyn. Wij stellen het op prijs U op deze avond te mogen begroeten. H.B.S. "Ons Genoegen" Ysselsteyn K.B.O. Kienen: Woensdag 23 okt. kienen in gemeenschapshuis Smeiehof aanvang 13.30u. Volksdans en gym: I.v.m. de herfstvakantie is dinsdag 22 okt. geen dansen en gym. De eerst volgende les is dinsdag 29 okt. FANFARE DE PEELKLANK 25 okt.: Recepetie Handboog vereniging 27 okt.: Opluisteren Allerzielen- dienst op het kerkhof 24 nov.: Intocht St.Nicolaas GEMENGDE ZANGVERENIGING VIVACE Donderdag 24 okt. is de repetitie om 20.00u in de kerk. Dit i.v.m. de uitvoering op 27 okt. in het ziekenhuis. Zondag 20 okt. vertrek 9.00u bij Herberg de Peel. Bart Marcellis zal zorgen voor een fraaie tocht van 80 km. TOERCLUB DE PEELDRAVER Uitslagen Springwedstrijd in Beek Vrijdag: Kl.M Leopold v. As ten met Jessica de 4e pr. Kl.Z Leopold met Whate a game de 3e pr. en met Ikoon de 4e pr. Zaterdag: KL.Z Leopold v.Asten met Whate a game de 3e pr. en Met Ikoon de 5e pr. Kl.ZZ Mathijs v.Asten met Ecoloog de 3e pr. Zondag finale Kl.M Leopold v.Asten met Jessica de le pr. Finale Z Leopold v.Asten met Whate a de 5e pr. en met Ikoon de 8e pr. Finale ZZ Mathijs v. As ten met Ecoloog de 6e pr. en met Arnaldo de 8e pr. Dressuurwedstrijd in Susteren Hilda Lemmens in de Kl.L met Jaqar de 7e pr game Toneelvereniging Crescendo Bericht over de videoband "Van wat 'r hier gebeurde" De videobanden zijn hersteld. Deze zullen zaterdag wederom bij u thuis bezorgd worden. Door de overweldigende belangstelling voor de CD is er besloten om een nieuwe oplage te bestellen. We verwachten deze over enkele weken. Dit wordt ter zijner tijd bekend gemaakt in het Y.N.B. "HBS Handboogschutter!) "Ons Genoegen" nodigt u hierbij uit voor een receptie welke wordt aangeboden aan de volgende leden: Ned Kampioen Jun. Veldschieten Olympisch Ned. kampioen Jun. Outdoor Olympisch Kringkampioen Jun. Veldschieten Olympisch Kringkampioen Jun. Indoor Ned. Kampioen Jun. 13-15 jaar Indoor Kringkampioen Jun. 14-15 jaar 25 m. 1 pijl Ned. Kampioen Jun. 14-15 jaar Outdoor compound Ned. Kampioen Vet. 25 m. 1 pijl 75-79 jaar Ned. Kampioen Dames KI. 2 25 m. 1 pijl Kringkamipoen Dames Outdoor Olympisch Kringkampioen Meren Outdoor en Indoor Olympisch Kringkampioen Heren Veldschieten Olympisch Ned. en Kringkampioen Indoor Klasse Ere Ger Koonings Ron van de Hoff - Berny Camps - Patrick van Berkel Get Koonings - Ron van de Hoff - Mark Poels Med. en Kringkampioen Indoor Kl. A Marion Camps - Eilen Koonings - Mark Poels - Pieter Tonnair Kringkampioen Outdoor Michel Camps - René Koonings - Martijn Arts «thouefcc - I ond van mieren

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 4