f DIepvrfesfiuIs SENIOREN week: Frans van Soest, Theo Tiüeman en Jan van Vegchel (b.aart- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer u aan de beurt bent, Scheidsrechter cursus Aile ieders hebben de mogelijkheid om een cursus voor tenrsisscheidsrechter te volgen. De cursus gaat uitgebreid in op spelregeikennis, reglementen en de praktische toepassing ervan. De cursus bestaat uit 3 avondbijeenkomsten van 19.30 tot 22.00 uur in de periode novernber-maart in de regio Limburg. TVY vergoedt de kosten. Er kan rnaar een beperkt aantal aan meedoen, dus als je interesse hebt reageer dan snei. Opgever» of meer informatie bij Twan de Wit 541279). 40+ kampioenschap Het 40+ kampioenschap wordt dit jaar gespeeld in het weekend van 21 en 22 september. Er wordt gespeeld in heren- en damesenkei. Je kunt je hiervoor schriftelijk opgeven d.m.v. de inschrijfkaarten die in de kantine liggen De inschrijving sluit op 8 september. Afgelopen weekend zijn de ciubkampioenschappen van start gegaan. Door hei ontbreken vars echte favorieten is de strijd in de enkelklasse zowel bij de dames als de heren volledig open, zodat we de komende dagen nog spannende wedstrijden kunnen verwachten. De partijen in de duöbelkiasse zijn meestal spectaculair, dus de moeite orri eens een keer te komen kijken en uw favorieten aan ie moedigen. Liptoni ce Toernooi Afgelopen zaterdag hebban Mieke Rongen en Martien Arts namens TVY deel genomen aan de Liptonice regiofinalewedstrijden in Heeze. De eerste ronde wisten zij daar in een spannende driesetter in de tie-break de winst naar zich toe ie trekken. De tweede ronde werd weer een driesetter. Deze keer moesten Mieke en Martien uiteindelijk echter de eer aan de tegenstander laten. Niettemin een prima prestatie. Uitwisseling LVH Zondag 29 september wordt in Leunen de uitwisseling met Leunen, Veulen en Heide gespeeld. Er wordt waarschijnlijk gespeeld in dames- en herend ufobei in poule-vorm. Je kunt je hiervoor schriftelijk opgeven d.m.v. de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit 22 september. Zoats gebruikelijk belooft het weer gezellig te wonden, dus doen!! Tennisiessen Schaapskooi In tennisbal "de Schaapskooi" zijn dit winterseizoen weer tennisiessen, Deze starten vanaf 23 september. De kosten zijn voor één uur les met vier personen vanaf f 225,-. inschrijfformulieren hiervoor zijn verkrijgbaar bij Marïka Houben. Aanmelden voor 12 september. JUNIOREN Tennisiessen Schaapskooi: in Tennisbalde Schaapskooi" zijn dit winterseizoen weer tennisiessen en een junioren-wintercompetitie jongens en meisjesdubbel. Voor meer informatie en inschrijfformulieren kun je terecht bij José (541428). Aanmelden voor 12 september. Maandagavond competitie Maandag 16 september starten we weer met de maandagavond competitie. We gaan met dezelfde groep als voor de vakantie verder. Ais je op een bepaalde tijd of helemaal niet kunt moet je dit even bij José (541428) of Lenie (541624) doorgeven. Leden die toen niet mee hebben gedaan, maar nu we! zin en tijd hebben kunnen zich niervoor opgeven bij José of Lenie. Dit kan tot dinsdag 10 september. De indelingen ontvangen jullie thuis. Maandag en dinsdag: 13.00 lot 18.00 Woensdag, VRAAG ONZE "UITGEBREIDE PflltSMJST AAN! Aanbiedingen geldig lot en met Deurneseweg 134, 5813 AB Ysselsteyn. Tel; 0478-541513 Oil

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 6