Programma 40 Jaar Drumband.'^4?!' prumband Alle festiviteiten vinden plaats in de SMELEHOF. A Vrijdag 12 April De avond van de lach Deze avond is volledig uitverkocht Zaterdag 13 April Night of The Drums. Optreden Mr. Diamond voor de jeugd. Zondag 14 april Receptie 40 jaar drumband van 11 - 13.00 u met een optreden van oud - De drumband dankt U nu reeds voor Uw ruime belangstelling voor tiaar feest Volgende week 12, 13 en 14 april viert de drumband haar 40 jarig foestaansfcest. Middels het kopen van Passé - Partoats en entreebewijzen alsmede het plaatsen van advertenties hebben wij al veel steun van U allen mogen ontvangen» Bij deze onze hartelijke dank hiervoor» Deze dank. hopen wij in de toekomst op muzikale wijze naar U toe nog eens te kunnen onderstrepen. De voortekenen wijzen er op dat het een schitterend feest gaat worden. Voor alle duidelijkheid laten wij onderstaand het programma nog een keer volgen. Wij kunnen daarom helaas geen kaartjes meer verkopen voor deze avond. De avond begint om 20.00 u. De zaal gaat open om 19.00 ts. Met Uw eigen Drumband zoals U ze nog nooit gehoord en vooral gezien hebt. Zij gaan uitvoeren de première van hei werk Variae Peellandiae speciaal voor de drumband gecomponeerd bij gelegenheid van het 40 jarig bestaan. U .boor} op de muziek v/d drumband de Pielreuzen de Weversiose Berg bouwen. U waant zich bij vlagen 's morgens vroeg in de mistige Peel terwij! de vogels hun morgenlied fluiten. Kortom een ervaring die u niet mag missen. Verder werken aan deze avond mee; Pro Honore et Virtute een melodieuze slagwerkgroep met marimba's, xylofoons, piano en basgitaar en als klap op de vuurpijl Percusive Rotterdam een slagwerkgroep van wereldklasse met siagwcrkmuziek van diverse stijlen. In Londen de "Nigth of the Proms". In Uw eigen dorp de "Night of the Drums". Een avond die U ook niet mag missen. Aanvang van deze avond 20.00 u. Op zaterdagmiddag za! voor de jeugd optreden Mr. Diamond met een wervelende kindershow. Tijdens de show zuilen ook de winnaars bekend gemaakt worden van de kleurwedstrijd in het kader van 40 jaar drumband. Aanvang: 14.00 u. drumband leden zoals het vroeger ging. De muzikale stemming zal verzorgd worden door KroIïliCfïeil RlïbeüS«OTlleF uit iLetstsen Voor meer informatie verwijzen wij U naar het programmaboekje dat huis aan huis bezorgd is. Voor de "Night of the Drums" alsmede voor het optreden van "Mr. Diamond" voor de jeugd zijn op onderstaande adressen alsmede voor de aanvang van de optredens nog entreebewijzen te koop. Winkel Boerenbond, Muziekbal van Bree te Venray, Wim Lemmens, Timmermannsweg 54 en L, Potten, Pater Tulpstraat 20,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 9