S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
POETSEN 8 JANUARI; Evelien Arts, Susan van Asten,
Barbara Derkx, Marian Gommers.
KNQBBELTQCHT 1995:
Deze wordt gehouden op 26 december, 2e kerstdag. Voigende week volgt hierover meer informatie.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 10 DECEMBER;
Senioren
1
- Vor ;kel-Girls
7-9
Senioren
2.
- Me seio
4-7
Senioren
3
- De Merels 2
4-6
UITSLAG WOENSDAG 6 DECEMBER;
Midweek
- Grubben
6-6
PROGRAMMA ZONDAG 17 DECEMBER:
ZSV
Senioren 1
13.15 uur vertrek 11.45 uur J. Jetten.
RIJDEN;,
Evelien Arts, Susan van Asten, Christel Derkx naar "De Kubus" in Deurne.
Fiducia
- Senioren 2
14.25 uur vertrek 13.15 uur L.van Heyst.
RIJDEN;
Cindy Pouwels, Claudia Pouwels, Loes Claessens naar "De Kubus" in Deurne.
KCHB
2
- Senioren 3
15,40 uur vertrek 14.30 uur.
RIJDEN;
Ine van Houdt, Anita van Soest, Bianca Slangen naar 'Egerbos" in Blerick.
RIJDEN ZONDAG
24 DECEMBER;
Senioren
2;
Miranda Verheijen, Kim Daniels, Marjanne Gommers.
Senioren
3;
Diane Philipsen, Lea temmens, Margo Arts.
I Jeugd
UITSLAGEN ZATERDAG 9 DECEMBER;
ViOD
2
- Junioren 2
2-3
Aspiranten
2
- Lottum 3
0-1
Pupillen
- ODOS
1-1
KCHB
- Welpen 1
0-1
Lottum
2
- Welpen 1
6-0
PROGRAMMA ZATERDAG 16 DECEMBER:
Junioren
RUDEftI;
KV Maastricht
RiJDEN;
Lottum
RIJDEN;
Blauw-Wit (H)
RiJDEN;
Swift <V)
RIJDEN;
Welpen
Castenray
RiJDEN;
1 - Zigo 13.00 uur vertrek 12.00 uur L. v/d Aa.
Esther v/d Pas, Hanneke van Asten, Maike Van Ass naar "De Wetteling" in Venray.
- Junioren 2 10.30 uur vertrek 08.00 uur,
Loes Wismans, Judith Slangen, Bianca Pouwels na3r "De Heeg" Roserij 500
in Maastricht.
2 - Aspiranten 1 11.35 uur vertrek 10.45 uur.
Rian Alders, Leonie Vergeldt, Charlotte Wiüems naar "t Haeren" in Grubbenvorst.
- Aspiranten 2 14.30 uur vertrek 13.30 uur.
Judith Bouwman, Bianca Craenmehr, Marlies Verheijen naar sp.hal "De Molenbroek"
in Gemert.
3 - Pupillen 11.00 uur vertrek'10.00 uur HESJES!!!
Miriam Philipsen, Eva Roos, Inge Claessens naar sp.hal "De Visgraat" in Velden.
2 - Vonckel Girls 11.30 uur vertrek 10,45 uur.
- Welpen 2 12.30 uur.
Rinske van Hees, L.idian de Weert naar "De Gymzaal" in Horst-America,
Gerard Smuldersstraat 1
RIJDEN ZATERDAG 23 DECEMBER:
Junioren
Aspiranten
Aspiranten
Simone Arts, Patty Maessen, Mariène Philipsen.
Daniëile Baltissen, Tineke Vergeldt, Sandra Smits.
Moniek Paters, Marieke Cox, IJnda Teunissen.
Recreanten
UITSLAG WOENSDAG 6 DECEMBER:
Recreanten - ODÖS
1-4