S.V YSSELST1
Voetbal
Mededelingen
KANTINE POETSEN 30 OKT: Tinie Mennen, Wilma Litjens.
KANTINE POETSEN 6 NOV: Marleen Litjens, Mevr. Lemmens.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 22 OKTOBER;
IVO
1 -
Ysselsteyn
1
5-0
Blerick
4 -
Ysselsteyn
2
4-0
Ysselsteyn
3 -
EWC
2
2-1
Ysselsteyn
4 -
Hegelsom
4
1-6
Ysselsteyn
5 -
Wanssum
4
0-7
EWC
4 -
Ysselsteyn
6
0-3
PROGRAMMA ZONDAG 29 OKTOBER;
sss
1 -
Ysselsteyn
1
14.30 uur
G.P. de Haardt.
Ysselsteyn
2 -
IVO
4
14.00 uur
P. Cozijn.
SVEB
2 -
Ysselsteyn
3
14.30 uur
vertrek 13.30 uur
SSS
4 -
Ysselsteyn
4
13.00 uur
vertrek 12.00 uur.
TOP
2 -
Ysselsteyn
5
11.00 uur
vertrek 10.00 uur.
Ysselsteyn
6 -
Merselo
3
10.30 uur
J. Stevens.
Ml I li'I I lilnl—Wil
UITSLAGEN ZATERDAG 21 OKTOBER;
Ysselsteyn
Al -
Hegelsom
Al
2-1
H.B.S.V.
Cl -
Ysselsteyn
C1
3-2
Swolg. Boys
D1 -
Ysselsteyn
D1
1-3
Meterik
D2 -
Ysselsteyn
D2
2-5
Resia
E1 -
Ysselsteyn
E1
4-8
Ysselsteyn
E2 -
E.W.C/46
E2
0-16
Bevo
E3 -
Ysselsteyn
E3
0-1
Ysselsteyn
F1 -
S.S.S/18
F1
0-3
Ysselsteyn
F2 -
Meterik
E2
2-3
H.L. Hofmans.
PROGRAMMA ZATERDAG 28 OKTOBER;
Ysselsteyn
Al -
R.K.D.E.V.
A1
Aanvang 14.30 uur NR 58 H.G. Goorts.
Ysselsteyn
C1 -
Leunen
C1
Aanvang 14.00 uur NR 203 Peter Kooprnans.
Griendstveen
D1 -
Ysselsteyn
D1
Aanvang 13.00 uur vertrek 12.15 uur.
H.R.C/27
D2 -
Ysselsteyn
D2
Aanvang 11.00 uur vertrek 10.15 uur.
Meerlo
E1 -
Ysselsteyn
E1
Aanvang 09.15 uur vertrek 08.30 uur.
Ysselsteyn
E2 -
H.B.S.V.
E3
Aanvang 10.00 uur.
I.V.O.
E4 -
Ysselsteyn
E3
Aanvang 11.30 uur vertrek 10.45 uur.
Venray
F3 -
Ysselsteyn
F1
Aanvang 10.00 uur vertrek 09.15 uur.
Venray
F7 -
Ysselsteyn
F2
Aanvang 12.00 uur vertrek 11.15 uur.
RIJDEN ZATERDAG 2
?8 OKTOBER;
Ysselsteyn
D1;
Scheepens, Jaspers, Peeters, Pouwels (Maurice!
Ysselsteyn
D2;
De Weert, Philipsen, Claessens (Sjoerd).
Ysselsteyn
El;
Oomen, Litjens, Alders.
Ysselsteyn
E3;
Teunissen, Reintjes, Philipsen.
Ysselsteyn
Fl;
Geerets, Gommers.
Ysselsteyn
F2;
Van Dijck, Ciaessens (Leon), Claessens (Roy).
RIJDEN ZATERDAG 4 NOVEMBER:
Ysselsteyn
Al;
Seuren, van Dijck, Janssen, Lemrnens.
Ysselsteyn
Cl;
Bovee, Ewals, Hendriks, Jaspers.
Ysselsteyn
E2;
Berkers, Bouwman, Claessens (Gys).
Veteranen
UITSLAG ZATERDAG 21 OKTOBER;
Ysselsteyn - SSS'18
WEDSTRIJD ZATERDAG 28 OKTOBER:
Ysselsteyn - Wanssum
WEDSTRIJD ZATERDAG 4 NOVEMBER;
Merselo - Ysselsteyn
2-1
15.30 uur A. Kuunders.
11-11-1995 Barbeque opgave vooraf op 28-10-1995 bij H, Claessens.