vriendenkring ,,DE PEELKLANK" smmm "ER ZIT MUZIEK IN YSSELSTEYN" onder dit motto organiseert OPENLUCHTCONCERT ZONDAG 25 JUNI op het Lovinekplein te Ysselsteyn aanvang 13«30 uur -miaiBsmmmm mmmmmmmm mhm—nanBiii memsmmmsm EP1LEPTIE FONDS De collecte voor het epileptiefonds heeft 1.338,05 opgebracht. Alle collectanten en gevers van harte bedankt. Het epileptiefonds zal dit bedrag goed besteden. Speciaal dank aan Gonny van Dijck, die ervoor heeft gezorgd dat deze collecte in goede banen geleid werd. SENSOREN Baanonderhoud volgende week: Peter Claessens, Ger Crieners en Teng Janssen (baan- commissielid). S.v.p. kontakt op nemen met Teng (82792) om dag en tijd af te spreken. Het Pinkstertoernooi wordt gespeeld zoals al eerder vermeld was op zaterdag 17 juni. De wedstrijden beginnen orn 8.30 uur en de prijsuitreiking zai om ongeveer 18.00 uur zijn. Wil iedereen die zich voor dit toernooi heeft opgegeven nog even bij de tennisbaan gaan kijken naar het nieuwe wedstrijdschema, er hebben namelijk nog een paar wijzigingen plaats gevonden. Dorpencompetitie: De prijsuitreiking van de dorpencompetitie vindt plaats op zondag 18 juni in Merselo. Vanaf 13.00 uur zal er een onderling toernooitje worden gehouden. Hieraan wordt deelgenomen door enkele spelers van elk team die aan de dorpencompetitie hebben meegedaan. Dit toernooi eindigt om 18.00 uur waarna de prijsuitreiking van de dorpencompetitie 19S5 plaats vindt. Hallo jongens en meisjes, Afgelopen weekend zijn de voorronden van de Jeuadclubkampioenschappen gespeeld. Gelukkig wachtte de regen tot de wedstrijden uitgespeeld waren. A.s. zondag 18 juni worden de halve finale's en de finale wedstrijden gespeeld. We beginnen om 9.00 uur en spelen steeds door totdat er een ronde afgelopen is. Er word? gespeeld om twee gewonnen sets. We hopen dat rond de middag alle wedstrijden gespeeld zijn, dit ook i.v.m. vaderdag en de zeskamp. We verwachten dat alle jeugdleden komen om de spelers aan te moedigen en dat ze aanwezig zijn bij de prijsuitreiking, ledereen krijgt een herinnering en voor de nris 12, 3 en 4 zijn er mooie bekers te winnen. Ook de beste basisschoolspeler krijgt een prijs. 09.00 uur jongens C1 Bart - D2 Perry baan 1 jongens D1 Bas - C2 Luc baan 2 ±10.00 uur meisjes 3 - 4 Simone - Janneke baan 1 jongens 3 - 4 - baan 2 ±11.00 uur Finale meisjes Kathelljn - Kim baan 1 ±12.00 uur Finale jongens - baan 1 Herman van Ass is voor de beide finale's de Umpire. De maandaaavondcompetitie heeft nu een vakantiestop, wanneer we weer gaan beginnen vermelden we dit op tijd in het YNB. We gaan verder zoals de stand nu is, aan- en afmelden kan dan altijd nog. Junior/Senior toernooi: Je kunt je samen met 'n seniorlid opgeven, dit kan by mama of papa zijn, maar het mag ook helemaal iemand anders zijn, 't maakt niet uit wie ais ze maar lid zijn van T.V.Y.. Het opgeven kan tot 25 juni bij José of Lenie. Je vult het opgavestrookje in en doet dit samen met 2,50 bij José of Lenie in de bus, Pinkstertoernooi: NaamNaam partner. 2,50 doe ik samen met dit strookje in een envelop. de .194 7,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 6