IS YSSELSTEYN Streekplan Nrd..- en Midden Limbtirg. Als U indertijd Uw zienswijze hebt kenbaar gemaakt bij de provincie en men heeft bij de vaststelling van het streekplan geen rekening gehouden met uw zienswijze moet U voor 12 juni a.a. een bezwaarschrift indienen bij Provinciale Staten. U kunt in de meeste gevallen dezelfde tekst aanhouden als bij de indiening van Uw zienswijze tenminste voor zover hier geen rekening mee gehouden is. Aan de indiening van het bezwaarschrift zijn geen kosten verbonden Collega's Bedankt. Bede door Uw stem op'ongebouwd no 5 ben ik weer gekozen in het algemeen bestuur van Waterschap Maasvallei. Ik zal mij dan ook wederom candidaat stellen voor het dagelijks bestuur om hierdoor een zo groot mogelijke invloed te hebben op het beleid voor de toekomst Ook zal ik mij blijven inzetten voor een zo goed mogelijk en betaalbaar waterbeheer. Nogmaals dank voor Uw stem. Frans van Rosmeulen. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag Fita Purmerend 21 mei:Ger Koonings 2539p. Berny Camps 2524p. Ron v.d.Hoff 2496p 1 pl. jun. Jos Hellegers 2362p 3e pl.kl.1200. Liane v.Hoof 1999p. Bij de pers. kringkampioenschappen werd Martijn Arts kampioen in de kl. jun. 2 net 261p. Harm v.d.Hoff werd met 1 p minder prachtig 2e. Sjang Arts werd in de klasse veteranen 75-80j le met 182p te Leunen. Zondag werd het 3e zestal kringkamp, te Mierlo met 1539p. Het le zestal werd te Geverich 3e met 1631p. In het afgelopen weekend nam Ron v.d.Hoff met de Natjeugdselektie deel aan een internationaal toumooi om de juniorcup te Tacherting (Did). In de open ronde behaalde hij een mooie 14e pl met 1243p. Als hoogste Ned.schutter plaatste hij zich voor de finaleronden. Hierin werd hij in de le ronde uitgeschakeld. Bemy Camps en Ger Koonings schieten deze week met de Ned.ploeg op een groot tournooi te Geneve (Zw). Hieraan nemen 42 landenploegen deel. f*aBk/ PEELDRAVER C.H. in Sevenum Klasse B2 Yvonne Kleuskens met Janet 6e prijs. C.H. in Bergen Hemelvaarstdag 4 tal M de le prijs. Ind.dressuur Klasse Z1 Hilda Lemmens de le prijs. Springen B: Peter Cleven met Jasper de 3e prijs. Klasse L Marcel Schepers met Irock de 6e pr. Klasse M Peter Cleven met Hester de 7e pr. Cindy Bovee met Victor de 13e pr. Klasse Z Leopold v. Asten met Hercher de 6e pr. C.H. in St.Antonius Ind.dressuur MI Irene Phlipsen met Indiana Jones de 2e pr. L Yvonne Jaspers met Ivera de 2e pr. Springen L Leopold v.Asten met Harvey de 2e pr. Klasse M Mathijs v.Asten met Eloy de le pr. en Hans Philipsen met Bimo's Giliam de 5e pr. Klasse Z, Leopold v.Asten met Herceher de 2e pr. C.S.I.O.J. Eindhoven Hier werd mathijs v.Asten met Arnaldo 5e. S.G.W. in Ambt Delden Kl Zwaar Frank Schepers met Abdula de 8e pr. Proficiat! DE WELSHRUITERS Uitslag concours Horst Dressuur: Miranda de Wit DM2 4e pr. Uitslag concours Bergen DressuurStefanie Gommers ABB 2e pr. 8 tal 1 M 2e pl. 4 tal L2 4e pl. 4 tal L3 8e pl. 4 tal ABC L 3e pl. Springen: le pr. Suzan de Wit EB. 2e pr. Marieke Derikx CB, Jules Kleuskens DM, Silvie Gommers DL. 3é pr. Laurie Gowding CL. 4e pr. Sjef Classens CL, Sanne Gommers DB. 5e pr. Stefanie Gommers CB.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5