PRINS WILBERT I en JEUGDPRINS MIEL I nodigen V allen uit om mee te doen met de Reuzensteynse Optocht Carnavalsdinsdag 28 februari 1995. OPGAVE OPTOCHT. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 25 februari d.m.v. onderstaande antwoordstrook in te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinckplein 5 oftewel in de brievenbus van Gebr. Keijsers B.V., Lovinckplein 6. Carnavalsmaandag krijgt U het reglement en plaatsnummer thuisbezorgd. OPGELET: Motorvoertuigen, tractoren, etc. besturen door bevoegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar. 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen). 0: Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of kl.gemotoriseerd). 0: Grote groep (10 personen of meer). 0: Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen). 0: Enkelingen en paren (max. 2 personen). Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens U thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. Naam wagen/groep/uitbeelding: Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziek: JA NEE. Contactpersoon: Naam Adres Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur en de optochtcommissie. Let op: Gewijzigde route! Opstellen: Kerkweg en Peter Janssenweg. Route: Lovinckplein, v. Beurdenweg, Litsenbergweg, Pater Tulpstraat, Puttenweg, Pioniersstraat, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein, ontbinden tegenover Aann.bcdr. Teunissen. Aanwonende: Versier uw woning en zet muziek buiten tijdens de optocht. Dit verhoogd alleen maar de sfeer!! BASISSCHOOL - OUDERRAAD Carnaval. Vrijdagmiddag 24 februari a s. vieren we met z'n allen Carnaval in de "Smelehof'. Hier volgen enkele aandachtspunten: 1. De ochtendschooltijd eindigt voor alle groepen om 11.45 uur. 2. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. 3. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsènTegen het ge meenschapshuis. 4. Om ongeveer 14.11 uur zal Prins Wilbert I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. 5. Om ongeveer 15.30 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis wor den afgehaald. 6. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. 7. Alle kinderen uit Yssclsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte welkom. 8. Ouders, wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. Vakantie, Na de Carnavalsmiddag begint de vakantie en deze duurt een hele week. Maandag 6 maart begint de school weer.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 6