TXY BOEREBRULLUFT. JEUGDPRINSERECEPSIE. Recepsie Prins Wilbert I. REUZENEEJS. JUNIOREN 1 Alle jeugdleden kunnen zich aanmelden voor de dorpencompetitie. Deze competitie wordt gespeeld op woensdagmiddag, voor de oudere leugd ook later op de dagi Er zijn al enkele jeugdleden die zich aangemeld hebben en we zouden het fijn vinden om ook een team samen te kunnen stellen met wat oudere jeugdleden! Geef je op. Aanmelden kan tot en met 8 maart bij Lenie (41624) of Jose (41428). SENIOREN Dorpencompetitie senioren on In april starten we veer. met de dorpencompetitie. De categorieën beginners oudere, ervaren spelers" tennissen op zaterdagavond. .gl1 De overige categorieën op zondag. Voor opgave of inlichtingen: Jan (4.1781) of Marielle Voor1iedere speelsterkte is een poule, dus beginners of gevorderden, doe mee!! Opgeven kan tot en met zondag 12 febr. a.s. ISnopening"Srnoorvina plaats op zondag 19 maart. Alle senioren kunnen zich hiervoor aanmelden bij Jan of Mariëlle. Opgeven kan tot en met zondag 26 februari. Tennis/essen voor 50 ers. Msak kennis met tennis! Voor mensen: - van 50 jaar en ouder; die lichamelijk aktief willen blijven; - door te sporten graag andere mensen ontmoeten; - die graag een sport beoefenen die gemakkelijk te leren is. Uit kontakten met het RISC (regionaal instituut voor welzijnswerk) en Sportservice Limburg is gebleken dat steeds meer 50 ers aan sport willen blijven doen. Daarom wil T.V.Y. vanaf half april starten met tennislessen voor 50 ers. De tennislessen zullen in het voorjaar op donderdagmiddag*worden gegeven door Maarten Ousters, gediplomeerd tennisieraar. De lessen worden aangepast aan uw leeftijd. Wij willen u op verantwoorde wijze kennis laten maken met de tennissport. T.V.Y biedt u de mogelijkheid om, zonder direct lid te worden, ter kennismaking een aantal tennislessen te nemen. Rackets en ballen zullen door de vereniging ter beschikking worden gesteld. *eventueel donderdagavond Bij voldoende belangstelling zullen wij in maart een nadere informatiebijeenkomst organiseren.Heeft u belangstelling, dan kunt u kontakt opnemen met Annie Jansen- van de Pas tel. 04780-41495. A.s. Zondag 12 fibbrewarie is de Boerebrulluft die dit joar verzurregd werd dur de L.L.I.B. De brulluft begint um 15.00 u ien de Smelehof. Femillie, genodigden en alle andere bruulluftsgasten werre verzocht zich um 14.11 te verzamelen ien Herberg De Peel. Nao aukomst van 't bruudpaar zal dan ien optocht nor de Smelehof getrokken werre wor de huwelijksvoltrekking vur den burgelijke stand zal zien. Daornao gezellig brullufte op meziek van de Smeleblaozers en Schabberjoeks. Degenen die nao de huwlijksvoltrekking en liedje willen zingen of en vurdracht willen halde, gelieve dit vur a.s zondag te melde beej Lei Potten tel 41539 zaodat afspraake geraakt kunnen werre hoe laat dat ge an de beurt ziet. Vur ow mitwerking ien deze ziedde beej veurbaat bedankt. Zondagmiddag 19 januari het de jeugdraod en 't comitee Jeugdvastelaovend en recepsie georganisierd vur Jeugdprins Miel den Urste. Heej verwaacht nie allien alle jeugdige Piëlreuze en Reuzinne mar ok veul alder(s)(e). Op zaoteraag 25 fibbrewarie zal de resepsie vur Prins Wilbert I en Prinses Willie werre gehalde. Lm ien en ander soepel en vlot te laotc verloëpe verzuuke weej degene, die en vurdracht of en toespraak wille halde, dit van te vurre efkes dur te gaeve an Willie Koonings tel 41869. PlcLRfUS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 4