S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen
KANTINE POETSEN 9 JANUARI; R. Spreeuwenberg, H. Spreeuwenberg.
KANTINE POETSEN 16 JANUARI; J. Spreeuwenberg, M. Baltissen.
Senioren
PROGRAMMA ZONDAG 8 JANUARI VRIENDSCHAPPELIJK;
Ysselsteyn 1 Helden 1 Aanvang 13.00 uur.
Ysselsteyn 2 - Helden 2 Aanvang 11.00 uur.
Geysteren 3 - Ysselsteyn 5 Aanvang 11.00 uur vertrek 10.00 uur.
Junioren
MANEGE TOERNOOI VINDT PLAATS OP ZATERDAG 1 4 JANUARI A.S.
-F-spelers, aanvang 09.30 uur, aanwezig 09.1 5 uur, einde 11.45 uur.
AJAX
Henk Alders
Tom Koopmans
Niels Reintjes
Danny van Soest
Tom Jacobs
Jelle van Hees
NE)
FEYENOORD
Willem Bouwman
Dennie Plum
Eric Mennen
Ruud Teunissen
Rob Koonings
Jeroen Gommers
(TWAN C.)
P.S.V.
Ronnie Oomen
Jeroen Sanders
Joep Litjens
Ruud Berkers
Rik Litjens
Jeroen Craenmehr
Boy Geerets
(MARTIJN)
RODAJ.C.
Dave Spreeuwenberg
Daan Crienen
Mark de Wit
Paul Claessens
Ronnie Philipsen
Teun de Wit
Richard Claessens
(GEERT/ALBERT)
-E D2 spelers, aanvang 1 2.00 uur, aanwezig 11.45 uur, einde 1 4.1 5 uur.
AC MILAAN
Martijn Claessens
Jeroen Hendriks
Rob de Weert
Phil Versteegen
Jeroen Oomen
Sjoerd Ciaessens
Job Geerets
(GERRIT/JAN)
INTERMILAAN
Willem Claessens
Bart Hesselmans
Rob van Dijck
Thijs Vogels
Luuk Vergeldt
Gijs Claessens
Willam Philipsen
(TWAN S.)
PAR MA
Dirk Scheepens
Ruud Sanders
Ruud Litjens
Danny Geerets
Gerwin Mennen
Erwin Brouwer
Rob Hesselmans
(GER/MATH)
SAMPDORIA
Dirk Jaspers
Mark Spreeuwenberg
Maurice Pouwels
Karei Bens
Rene Poels
Freek Crienen
Eric Spreeuwenberg
Wouter de Weert
(LEO/WIM)
-C D1 spelers, aanvang 1 4.30 uur, aanwezig 14.15 uur, einde 16.45 uur.
BARCELONA
Roel Gommans
Ingo Seuren
Jjijs Crienen
ian Kuenen
joe Maessen
Joeri Hendriks
Rene van de Pas
(MICHEL)
REAL MADRID
Koen Peeters
Wout Gommers
Sjoerd Ewals
Roy Verstappen
Robin Pouwels
Hugo Keyzer
Sander Peeters
(BIEK)
VALENCIA
Ronnie Peeters
Nick Stevens
Miel Hendriks
Tom Hendriks
Jeffry Versteegen
Dennis Lemrnens
Martin Pouwels
(TOON)
LACORUNA
Harm Pouwels
Peter Jaspers
Rudoif Keyzer
Eddy Kuenen
Henri van Neerven
Willem Verheyen
Ferdy Seuren
(HUUB)
ZAALSPORT ZATERDAG 7 JANUARI;
Ysselsteyn E1
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn F1
Ysselsteyn F 2
Veteranen
10.00 uur.
Ysselsteyn
F3:
13.00
11.00 uur.
Ysselsteyn
Dl;
14.00
1 2.00 uur.
Ysselsteyn
D2;
15.00
1 3.00 uur.
Ysselsteyn
ci;
16.00
Speiers denk aan het manege toernooi zaterdag 1 4 januari 1995.
Afmelden voor zondag 8 januari.
V'l