BI
Mededelingen
Voetbal
KANTINE POETSEN 3 OKTOBER; R. Gommers, A. Hendriks.
KANTINE POETSEN 10 OKTOBER; Mevr. Hesseimans, M. Janssen.
OBEREN ZONDAG 25 SEPTEMBER; 4 EN 6 DE ELFTAL.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 25 SEPTEMBER;
SSS '18
1
- Ysselsteyn
1
3-1
Volharding
5
- Ysselsteyn
2
0-3
Ysselsteyn
3
- Volharding
4
0-4
Meerlo
3
- Ysselsteyn
4
0-0
Ysselsteyn
5
- VVV 03
1 1
3-3
Hegelsom
6
- Ysselsteyn
6
1-2
Ysseisteyn
7
- Casten ray
2
4-1
PROGRAMMA ZONDAG 2 OKTOBER;
Ysseisteyn
1
- Achates
1
14.30 uur S.H. Satijn.
Ysseisteyn
2
- Quick.b.
2
1 3.00 uur J.B. Hafmans.
Leunen
3
- Ysselsteyn
3
11.00 uur Vertrek 10.00 uur H.J. Nijssen.
Ysselsteyn
4
- Merselo
2
11.00 uur J. Stevens.
America
3
- Ysselsteyn
5
13.00 uur Vertrek 1 2.00 uur.
Ysselsteyn
6
- VW 03
10
10.00 uur W. Philipsen.
Resia
3
- Ysselsteyn
7
11.30 uur Vertrek 10.30 uur
Junioren
JITSLAG MAANDAG 19 SEPTEMBER:
Vsselsteyn
Dl
- Lottum
D1
7-0 (BEKER).
UITSLAGEN ZATERDAG 24 SEPTEMBER;
Ysselsteyn
Al
- Leunen
Al
5-4
Venray S.V.
C2
- Ysselsteyn
C1
5-2
Ysselsteyn
D1
- Kronenberg
Dl
2-5
Meterik
D2
- Ysselsteyn
D2
AFGELAST
Ysselsteyn
E1
- Meterik
El
0-3
Ysselsteyn
E2
- R.K.D.E.V.
El
1-3
T.O.P.
F1
- Ysselsteyn
F1
0-6
Volharding
F2
- Ysselsteyn
F2
0-2
PROGRAMMA ZATERDAG 1 OKTOBER;
Montagnards
A1
- Ysselteyn
Al
Aanvang 14.30 uur Vertrek 1 3.30 uur.
Ysselsteyn
C1
- M.V.C. 1 9
C1
Aanvang 1 3.00 uur NR. 1 80 J. Stevens.
Wittenhorst
D2
- Ysselsteyn
D1
Aanvang 1 0.00 uur Vertrek 09.15 uur.
Ysselsteyn
D2
- Montagnards
D2
Aanvang 12.00 uur.
Wittenhorst
E1
- Ysselsteyn
El
Aanvang 09.30 uur Vertrek 08.45 uur.
Lottum
E1
- Ysselsteyn
E2
Aanvang 10.00 uur Vertrek 09.15 uur.
G.F.C.'33
F1
- Ysseisteyn
F1
Aanvang 10.00 uur Vertrek 09.1 5 uur.
Ysselsteyn
F2
- Montagnards
F3
Aanvang 10.00 uur.
'ROG RAM MA
,WO
ENSDAG 5 OKTOBER;
Stormvogels
D1
- Ysselsteyn
D2
Aanvang 1 8.45 uur Vertrek 18.00 uur.
RIJDEN ZATERDAG 1 OKTOBER;
Ysselsteyn
Ai
Peeters, Berkers, Busje.
Ysselsteyn
Dl;
Maessen, van de Pas, Po
uwel
s (Martin), Verheijen.
Ysselsteyn
El;
Litjens, Oomen, Bens.
Ysseisteyn £2: Phiüpsen, Geerets, Claessens (Sjoera),
Ysselsteyn F1Alders, Bouwman, 'Oomen.
RiJDEN WOENSDAG 5 OKTOBER;
Ysselsteyn D2; Hendriks, Jaspers, Sanders.
RIJDEN ZATERDAG 8 OKTOBER;
Ysselsteyn F1; Plum.
Ysselsteyn F2; Craenmehr, van Soest, de Wit.
Ysselsteyn D2 heeft op 24-09-1994 nog een consumptie en een broodje
tegoed i.v.m. afgelasting wedstrijd 1 7-09-1994.
Veteranen
UITSLAG WEDSTRIJD 24 SEPTEMBER;
Ysseisteyn - Wittenhorst 2-1
WEDSTRIJD 1 OKTOBER;
Ysselsteyn - Eiker Boys Aanvang 16.30 uur
WEDSTRIJD 8 OKTOBER;
Ysselsteyn - Leunen
Aanvang 16.00 uur.