TVY. SENIOREN o Dorpencompeti t ie De dorpencompetitie start weer in april. Iedereen die hieraan wil deel nemen kan zich opgeven bij Jan Ewals (41781) of Mariëlle van Meijel (4" 11) Aanmelden kan tot en met 20-2-1994! Toernooi Horst 20 maart Aanmelden voor het openingstoernooi in Horst ("de Riet") kan tot en met 20-2-1994 bij Jan of Mariëlle. Jaarvergadering vrijdag 4 maart Op vrijdag 4 maart wordt de jaarvergadering gehouden in de kantine van TVY. Aanvang is 20.00 uur. Iedereen wordt van harte uitgenodigd. Gerard Bastiaans zal een inleiding houden over de verschillende tennismaterialen. JUNIOREN J eugd-dorpencompet i t ie Voor deze competitie, die gespeeld wordt tussen de omliggende dorpen, kunnen alle junioren zich opgeven. Er wordt gespeeld op woensdagmiddag van 16.00 uur tot 18.00 uur. De competitie begint in april en duurt tot begin juni. Het is hartstikke fijn om eens met anderen te tennissen, dus doe mee!! Geef je op vóór 1 maart bij José (41428) of Lenie (41624). Tennislessen Er zijn 2 verschillende soorten les die jullie kunnen nemen: - Alle jeugdleden t/m 10 jaar en alle beginnende jeugdleden kunnen gratis een training bal- en slagvaardigheid volgen. De les duurt 30 minuten en wordt gegeven door Gerard Bastiaans. Het doel is om de beginselen van het tennisspel te leren. - Degenen die tennisles willen nemen kunnen dit ook bij Gerard Bastiaans. De lessen duren 45 minuten en de kosten zijn f. 60,= per blok van 12 lessen (5,= per les) De training en les wordt gegeven op donderdag vanaf 16.00 uur. Voor meer informatie en aanmeldingen: Annie Jansen (4.1495) Jaarvergadering vrijdag 4 maart De jaarvergadering voor de junioren (ouders en eventueel andere belangstellenden zijn ook van harte welkom) vindt plaats op vrijdag 4 maart om 19.00 uur. Kom zeker naar de vergadering, zodat je kunt horen wat de tennisvereniging en met name de jeugdcommissie voor jullie in petto heeft. Tot ziens op 4 maart! REUMA-AVOND: Woensdag 23 febr. zal de Reumavereniging Venray een avond ver zorgen over reuma.Er zijn 3.000.000 mensen met reumatische klachten, waarvan 300.000 mensen een specialistische behandeling nodig hebben. Reuma xs volks ziekte nummer 2 Naast een inleiding waar uit eigen ervaring gesproken wordt zal er ook een film vertoond worden. Wü hopen veel leden te mogen begroeten op deze ongetwijfeld Interessante avond. We beginnen om 20.00 uur in het KIENEN* Dinsdag 22 febr. is er weer kienen bij zaal Roelanzia aanvang 19.30 uur. Mevr.Bouwman-Jespers zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. CULTURELE KRINGAVOND: De jaarlijkse Culturele Kringavond is op maandag 4I maart in de^ Schouwburg te Venray. Het thema dit jaar is; "Gezin in verandering'. Mevr.L.Stael Merkx zal hierover een inleding houden. Verder is er nog een voordracht en na de pauze is er een optreden van het huisorkest van Huize St.Jozeph uit Heel. Programma tevens toegangs kaart is verkrijgbaar bij de bestuursleden. Kosten zijn 10,00 p.p. Dit weekend worden de kringkampioenschappen geschoten. Zaterdag de individu en zondag de teams-indoorHet 1e team bestaande uit Ger Koonings, Berny Camps, Jos Hellegers en Geert v.Berkel is afdelingskampioen en plaatst zich dus auto matisch. Ook het compoundteam t.w. Michel Camps, Jos v.Wijlick, Piet v.Ber e en Anton v.Berkel is kampioen en heeft zich geplaatst. Het 2e team werd 3e de hoogste klasse. Dit zijn Patrck v.Berkel, Cor Jansen, Ton Hellegers en Hon v.d.Hoff. Alle individuele en teamschutters krijgen pers.informatie over plaats en tyd van vertrek. Succes!!! PROGRAMMA 25M competitie: dinsdag 19-30u Ysselsteyn 1 - Griendtsveen Donderd, 19-30u Horst 1 - Ysselsteyn 2 Vrijdag 19.30u Diana Venlo 3 - Ysselsteyn 3 Zat.16 febr. I8.30u Diana Venray - Ysselsteyn 4.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 4