SENIOREN Competities Omdat voor veel leden de K.N.L.T.B.-competitie en de dorpencompetitie wat onduidelijk zijn, geven we hieronder een uiteenzetting van beide competities. - Dorpencompetitie. Deze vorm is ontstaan toen T.V.Y. net was opgericht met de bedoeling om ook eens met anderen te tennissen. We waren toen nog geen lid van de K.N.L.T.B. De dorpencompetitie bestaat al langer dan 10 jaar. Ze is bedoeld voor de recreatieve tennissers, die graag hun krachten willen meten met mensen van buiten T.V.Y. Winnen is belangrijk maar recreatie en ontspanning staan voorop. De deelnemende derpen zijn; Leunen, Oirlo-Castenray, Merselo, Ysselsteyn, Swolgen, Geysteren en Oostrum. De organisatie is ieder jaar .in handen van een andere vereniging. Het is een competitie voor iedereen. Ook degenen die neg niet zo lang tennissen kunnen hieraan meedoen. Iedereen wordt in een passende categorie geplaatst. Er wordt (afhankelijk van de categorie waarin men speelt) op zaterdagavond en zondagmorgen- en middag getennis De competitie begint eind april en eindigt eind juni. Deelname is gratis. - K.N.L.T.B. districtscompetitie Deze competitie wordt georganiseerd door de KNLTB-limburg. Sinds we lid zijn van de KNLTE deen we ook aan deze competitie mee. De competitie is bedoeld voor iedereen en hoewel de —entspanning en recreatie erg belangrijk is, speelt winnen hier een grotere rol. Er kunnen ceains promoveren en degraderen en de competitie is aan strengere reglementen gebonden. Ook moet men vaak verder weg om te tennissen, b.v. Venlo, Molenhoek en Reuver. De competitie begint begin april en eindigt begin juni. We nemen deel met 3 teams, 2 heren teams en 1 gemengd team. Drie teams is tevens het maximum voor onze vereniging, omdat we maar 2 banen ter beschikking hebben. Er wordt gespeeld op zaterdag van 13.00 uur tot ong. 18.00 uur. Deelname kost f. 15,= per persoon. Voor eventuele vragen en aanmeldingen kan men bellen naar Jan (41781) of Mariëlle (41911). Opgave voor de KNLTB dient voor 15 dec. te geschieden. Over de dorpencompet.it.ie volgen in de loop van het volgend jaar nog berichten in het YNB. Gevonden voorwerpen In de kantine van TVY hangen nog steeds enkele kledingstukken; - paarse bodywarmer, rot. 140 HEMA - geel zomerjack, kindermaat, Michel Valerie - zwart sportjack (met groen, blauw en paars)mt. 176, Masita - donkerblauwsportjack, kindermaat (met lila, lichtblauw en rose) blauw sportjack, mt. 164 (met donkerblauw,paars en lichtgroen) Rucanor. Zijn er bezittingen van u bij? bel dan even met een van de bestuursleden, zodat u het samen op kunt halen. Vijfde Tuinbouwvakbeurs in Grubbsnvorst Van 8 tot en met 10 december aanstaande wordt on Het complex van de Coöperatieve Veiling Zuidoost-Nederland (Z.Q.N) ta Grubbenvorst de vijfde Tuinbouwvakbeurs Zuidoost Nederland georganiseerd, Ook de Rabobank is hier vertegenwoordigd. - Gratis reiatiekaartan kunnen worden afgehaald op iedar kantoor van Rabobank Zevenrode, -j - Rabobank Zevenrode. Aangenaam.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5