RECREATIE-MENNERS YSSELSTEYN F. O. Afgelopen zondag met schitterend weer vierden we ons eerste lustrum met een Jubileum Recreatie Menwedstrijd op de terreinen van Ruiter Sportcentrum te Ysselsteyn. Een record van 60 aanspanningen namen deel aan deze gezellige Recreatie-Mendag. De winnaar van de wisselbeker en van het horloge dat geschonken werd door juwelier Verlinden: Hans Wefts uit Broekhuizenvorst. Het ringsteken werd gewonnen door Frans v. Avoort uit Horst. Zeer veel dank zijn wij verschuldigd aan alle grondeigenaren die hun terreinen voor het concours of parkeergelegenheid ter beschikking hebben gesteld. Ook dank aan de buurtvereniging de Zwarte Plak en alle vrftwilligers die hebben geholpen tot het welslagen van deze dag. Dank aan alle sponsors voor de aankleding van de terreinen, het ter beschikking stellen van de materialen; reclameborden en begunstigers. Zonder uw steun is het niet mogelijk dergelijk evenement te organiseren. Nogmaals onze welgemeende dank aan allen. Mochten er nog ergens onkosten zijn gemaakt, gaarne even doorgeven aan Lilian Geurts tel. 41332. Vereniging GESLAAGDE FIETSTOCHT V.Z.O. ZdfaanSgc JfjMj; Het wee r was uitstekend, dus konden de deelnemers aan de VZO fietstocht van j.i. zondag 29 auggenieten van de prachtige omgeving bij Overloon. Dankzij de ongeveer 300 deelnemers mag deze tocht zeer geslaagd genoemd worden en kan het mooie bedrag van 1.000,overhandigd worden aan Pater van Meijel ten behoeve van zijn werkzaamheden in Brazilië. Voor de puzzelaars volgen nog even de oplossingen van de gestelde vragen: 1: Royal Norfolk Regiment; 2: Fam.v.d.Zanden; 3: Krèk dat is 't; 4: 3 rondjes en 9 ringen; 5: 30 cm; 6: Nee; 7: 41; 8: Mina; 9: 3 min; 10: 60 tenen; 11: 7 sig.; 12: Is, kaars of schoon. Uit de ingeleverde formulieren zijn de volgende prijswinnaars te voorschijn gekomen: Mevr. C.van Osch uit Merselo, Mevr.A.Spreeuwenberg uit Ysselsteyn, Mevr.B.Geurts uit Leunen, Geert Vogels uit Ysselsteyn en Mevr. R.Arts uit Merselo. De prijswinnaars krijgen hun prijs thuisbezorgd. De VZO dankt de deelnemers aan deze fietstocht en de organisatie voor het opzetten van deze tocht, alsook de Fa ECO plant in Overloon voor de gastvrijheid en hoopt, dat dit evenement volgend jaar herhaald kan worden. Zondag schoot het Ned.team 25M de interland in en tegen België. Ons lid Ron hbs v.d.Hoff schoot bij de junioren en behaalde 454p. Het Ned.team won de wedstrijd met 3-1. In de wedstrijd van de Nat .kampioenen over 10 pijlen won Ron zeer knap met 95 tegen 93 van de Belgische kamp. JUNIOREN EN ASPIRANTEN Zaterdag wordt te Schijndel de Olympische ronde geschoten.We vertrekken om kwart voor tien. Vanavond is er nog een training. Dinsdag a.s. wordt de zomerkompetitie afgesloten. Het bondsprogramma begint in de week van 20 tot 26 sept, met een indoorronde. Competitie 1993-' 94 van de V.B.B. is weer van start gegaan. Dit jaar spelen we p/-v. met een B team en een C team. De uitslagen van de eerste week. Het B team begon niet zo best verloor haar eerste wedstrijd met 7-2 van Lantaarn 1Het C team Ku^IItttjSG daarentegen behaalde de volle winst 9-0 tegen BIOS 2. Ga zo door jongens! RUITERVERENIGING DE PEELDRAVER Uitslag Limburgse Kampioenschappen jftso»/ Dressuur: Klasse B2 Lizanne Janssen met Heraut 1e. Gerald Arts met Herby 3e. Jan Schepers met Happy Boy 3- Klasse L Viertal "De Peeldraver" 3e. Springen: Klasse Z Leopold van Asten met Eloy 2e. Proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5