Junioren Mededelingen S.V YSSELSTEYN Korfbal Senioren S.V YSSELSTEYN Voetbal Korfbal Kantine poetsen dinsdag 1 juni: S.V YSSELSTEYN Voor de middag: Jo Janssen, Miek de Wit, Net Berkers, Wilma VOStbOl Litjens, Nel Philipsen, Fien Jaspers, Ine Tilleman .,a de middag Koos Jenniskens, Mien Mansvelders, Oda Vergeldt, Ine Versteegen, Jos Sanders, José Smits Kantine poetsen woensdag 2 juni: Gonnie van Dijck Mixtoernooi Zaterdag 29 mei a.s. is het jeugdmixtoernooiIndelingen en wedstrijdschema's bij de kantine. Er wordt gespeeld in voetbaltenue met hesjes. Aanvang is 11.00 uur. ledereen graag om 10.30 aanwezig. Willen alle leiders om 10.15 uur aanwezig zijn voor het opmaken van de velden en de verdere voorbereidingen. Alle spelers kunnen meedoen, ook nieuwe leden. Penaltybokaal De voor de finale geplaatste spelers dienen om 12.00 uur aanwezig te zijn. (Stratentoernooi eerste pinksterdag.) Pasfotos Er zijn nog veel spelers die een pasfoto in moeten leveren. Alle nieuwe F-spelers en alle spelers die overgaan naar een andere groep dienen één foto in te leveren (bv. op het mixtoer nooi jetbalweek Horst: Als er nog spelers zijn die naar deze voetbalweek willen, moeten zich voor 28 mei bij de K.N.V.B. Hebben opgegeven. Inschrijfformulier bij A. Emonts. Wedstrijd 29 mei: BAV0S - Ysselsteyn 17.00 uur, vertrek 16.15 uur Wedstrijd 5 juni: Toernooi te America 14.00 uur Bondstoernooi Op 31 mei (tweede pinksterdag) nemen onze jeugdteams deel aan het bondstoernooi te Veghel. We vertrekken met de bus om 08.15 uur vanaf de kerkDe aanvang van de wedstrijden is 10.00 uur. De prijsuitreiking is om ongeveer 16.30 uur. Tot 11.05 en na 14.45 uur mag iedereen gratis naar binnen. Het toernooi wordt gespeeld op het Prins Wi1lem-Alexander Sportpark (van Veghel richting Heeswijk-DintherWe wensen de speelsters en leiding een gezellige, sportieve, succesvolle dag toe. Nederlandse kampioenschappen jeugdteams: - Op zondag 6 juni mogen de Junioren 1 deelnemen aan het Nederlands kampioenschap voor jeugd teams in de Junioren-klasse. Deze dag wordt gehouden te Milsbeek. -Limburgse kampioenschappen: -<p zondag 13 juni worden te Sevenum de Limburgse kampioenschappen gehouden voor Junioren 1, Aspiranten 1, Pupillen 1 en Mono 1. Pasfotos: Willen de Junioren die naar de Senioren, de Aspiranten die naar de Junioren, de Pupillen die naar de Aspiranten, de Mono's die naar de Pupillen gaan een recente pasfoto (met naam en geb. datum op de achterzijde) inleveren bij Mien Kuenen vóór 6 juni 1993. Uitslag gespeelde wedstrijd: D.O.S. 2 - Senioren 5 4-4 Mededelingen Kleedlokalen poetsen dinsdag 1 juni voor de middag: Corry Jenniskens, Riet Koopmans, Wi! Verheyen, Ger Geurts. Na de middag: Annemie Wijnands, Mien Kuenen, Jo Deters, Ger Geurts Mededelingen Rode Kruis: Van 30 mei tot 12 juni collecteren de leden van S.V. Ysselsteyn voor het Rode Kruis. Receptie kampioenen: jarigs deze weg nodigen wij iedereen uit voor de receptie van onze kampioenen. Deze worden _,ehouden op: vrijdag 28 mei: Al en Junioren 1 zaterdag 29 mei: Ysselsteyn 3 Beide recepties worden gehouden in de kantine van sportpark "De Vlies", van 20.00 uur tot 21.00 uur. De spelers en speelsters van Al, Junioren 1 en Ysselsteyn 3 dienen om 18.15 uur in de kantine aanwezig te zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 7