Bas isschoo1-Ouderraad Eerste H. Communie. Zondag 9 mei tijdens de mis om 10. 00 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun le H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: 1. Da communicantjes worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9.45 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband naar de lcerk (bij goed weer rondom het plein). 2. Gereserveerde plaatsen: a) Voor de ouders van de communicantjes zullen de eerste 6 banken (links én rechts) worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ou ders in de gereserveerde banken plaatsnemen. b) Voor de oma's en opa's zullen de banken 7 t/ia 11 (links én rechts) gere serveerd worden. Oom.Kogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. In het verleden hadden overmatige vo cale storingen een nogal negatieve invloed op de viering. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. 4. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. 5. Villen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 6- Foto's. Er zal"door Koedemakers uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult U nog schrif telijk geïnformeerd worden. Opm. Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 7- Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. U krijgt nog bericht, wanneer deze opname in da gemeenschapsruimte van de basisschool vertoond zal worden, waarna geïnteresseerden deze band, a f 30,- fcunnen. bestellen (VHS-systeem) Degenen die een ander systeem wensen dienen contact op te nemen met de voorzitter van de ouderraad, dhr. P. Claessens. Opm.; 1. Mogen we in het belang van de viering met klem vragen in_de_kerk het bij bovengenoemde beroepsfotograaf en de video-opname te laten. 2. De communicantjes hebben om begrijpelijke redenen maandag morgen 10 mei vrij Schoolre is Op "donderdag 3 juni gaan groep 7 en S op schoolreis. De reis voert naar Amsterdam (Art Is, o.a. planetarium, Rijksmuseum, Schiphol) en de laatste halte is het recreatiecentrum "De Bergen" te Wanroy. Schoolverlating De afscheidsavond voor groep 8 wordt dit jaar gehouden op donderdag juli. EERSTE H.COMMUNIE A bondag 9 mei zal de fanfare de kinderen die hun eerste H.Communie doen, muzikaal begeleiden van de school naar de kerk. Bijeenkomst van de muzikanten om 9-30 uur bij het gemeenschapshuis. LIJST HELPENDE MOEDERS Groep "i 11 mei Loesje Poels C-roep II 12 mei John v.d.Ven 13 mei Nicole Romme 14 mei Frank Spreeuwenberg 18 mei Lisa v.Lipzig 19 mei Luc Phllipsen Koen Bouwman Lidian de Weert De peuters hebben Hemelvaart/Pinkster-vakantie van do 20/5 tot en met ma 31/5- Dinsdag 1 juni en woensdag 2 juni begint weer de peuterspeelzaal. We wensen allen 'n prettige vakantie en tot dan. Leidsters en vrijwilligsters. Z.V.V HERBERG DE PEEL DAMES zaterdag 1 mei te~Venray HB De Peel I - GFC II aanvang 19.00u vertr. I8.30u Speelsters: T.Clevers, T.Peeters, T.Bouten, E.Verstappen, K.v.Vegchel, A.Bovee, M.Janssen, J.Swinkels, M.Janssen v.Well. Cf /•s VvW/ it e«6ra«ta*?'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 4