Rabobank S3 S.V YSSELSTEYN Voetbal S.V YSSELSTEYN Voetbal Korfbal Haal voor 1 mei je nieuwe Interpolis Bromfietsverzekeriog bij de Rabobank. Junioren R*ijden zaterdag 1 mei: Ysselsteyn BI Ysselsteyn El Ysselsteyn E2 Nagelkerke, Peeters (Gijs), Busje naar Holthees van Neerven, Peeters naar Wellerlaoy Jaspers, Keyzer r.aar Blitterswijck Rijden dinsdag 4 mei: Ysselsteyn El: Busje Ysselsteyn E2van de Pas, Pouwels Rijden zaterdag 8 mei: Ysselsteyn Dl Ysselsteyn E3 Ysselsteyn F1 Ysselsteyn F2 Veteranen van Asten, Kersten, Keyzer, Claessens, Spreeuwenberg Derikx, Vogels, Mennen Koopmans, Scheper.s Kuenen Uitslag wedstrijd 24 april: Sparta - Ysselsteyn 1-3 Wedstrijd 30 april: O.N.A. - Ysselsteyn 18.00 uur, vertrek 17.15 uur Wedstrijd 8 mei S.V.C.B. - Ysselsteyn 17.00 uur Mededelingen 28 mei is de receptie van de kampioen(en) Copy voor het clubblad kunnen worden ingeleverd t/m 9 mei Vrijdag 30 april Koninginnedag, zijn de Apparatenwinkel en Balie de gehele dag gesloten. 3, 4 en 5 mei is ons installatie bedrijf volgens collectieve ADV- dagen gesloten. De storingsdienst is telefonisch bereikbaar. De Balie en Apparatenwinkel zijn normaal geopend. tel. 41966 Vrijdag 30 april is onze kapsalon de gehele dag GESLOTEN i.v.m. Koninginnedag. Zaterdag 1 mei zijn wij weer geopend Regel vóór mei je bromfietsverzekering bij de Rabobank. )e krijgt het nieuwe plaatje direkt mee. Klaar terwijl je wacht, gewoon een kwestie van even binnenlopen. Sanitair - Elaktro Techn. buro 04780 41232 YSSELSTEYN (l!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 7