Voetba!
Junioren
Kantine poetsen 22 maart: P'nilipsen, Deurneseweg
G. van Dijck, Kerkweg
29 maart: A. Smets, Kerkweg
E. Verheyen, Grauwveen
Uitslagen zondag 14 maart:
Swol.g.Boys 1 - Ysselsteyn 1
Wittenhorst 4 - Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 3 - Oostrum 2
Programma zondag 21 maart:
R.K.D.E.V. 2 - Ysselsteyn 2
G.F.C. 4 - Ysselsteyn 3
Hegelsom 5 - Ysselsteyn 6
0-1 Ysselsteyn 4
1-1 Ysselsteyn 5
3-0 Leunen 6
- Sparta 6 1-1
- R.K.D.E.V. 3 1-1
- Ysselsteyn 6 1-1
11.00 uur, vertrek 09.45 uur
11.00 uur, vertrek 10.00 uur
10.00 uur, vertrek 09.00 uur
J.H. Geenen
W.A. Peijnenburg
Wedstrijd zondag 21 maart (vriendschappelijk)
Ysselsteyn 1 - Hegelsom 1 11.30 uur
Ysselsteyn 4 - Merselo 2 11.00 uur
Bruheze 3 - Ysselsteyn 5 12.00 uur, vertrek 11.00 uur
tslagen zaterdag 13 maart:
Ysselsteyn Al - Blerick A3
K.V.C. Cl - Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn Dl - Venl.Boys D2
V.C.H. El - Ysselsteyn El
Programma zaterdag 20 maart:
2- 0 Volharding E2
0- 1 Ysselsteyn E3
0- 5 Ysselsteyn F1
1-11 Ysselsteyn F2
Ysselsteyn E2 0-3
Meterik E2 2-1
BV. V. 1 27 F1 2-2
Stormvogels F2 0-3
SPCL Irene
A2
- Ysselsteyn
Al
15.00
uur
vertrek 13.45 uur
Ysselsteyn
BI
- Blerick
B3
14.00
uur.
wedstrijdnummer 106
Ysselsteyn
Cl
- V.C.H.
C2
12.30
uur.
wedstrijdnummer 193
Leunen
Dl
- Ysselsteyn
Dl
11.00
uur,
vertrek 10.15 uur
Ysselsteyn
El
- Wittenhorst
El
10.00
uur
Ysselsteyn
£2
- Wittenhorst
E3
10.00
uur
Venray
E8
- Ysselsteyn
E3
11.00
uur.
vertrek 10.15 uur
Oostrum
Fl
- Ysselsteyn
Fl
11.30
uur.
vertrek 10.45 uur
Montagnards
F2
- Ysselsteyn
F2
10.30
uur
vertrek 09.45 uur
Programma dinsdag 23 maart:
Merselo BI
-
Ysselsteyn BI
18.30 uur.
vertrek 17.45 uur
)den zaterdag
20 maart:
Ysselsteyn
Al:
Jenniskens (Tjeerd)
Kuunders,
Bus
je naar Tegelen
Ysselsteyn Dl: Keyzer, Kuenen, Peeters
Ysselsteyn E3: Vogels, Spreeuwenberg
Ysselsteyn Fl: Poels, Spreeuwenberg, Versteegen
Ysselsteyn F2: Schapens, Bouwman naar Bergen
Rijden zaterdag 27 maart:
Ysselsteyn BI: Peetcrs (Richard), Berkers, Potten, Jenniskens
Ysselsteyn Cl: Spreeuwenberg, Gommans
Ysselsteyn El: van Neerven, Peeters
Ysselsteyn E2: Hendriks, Lemmens
Uitslag wedstrijd 13 maart: America - Ysselsteyn 1-1
Wedstrijd 20 maart: Ysselsteyn - Merselo 17.00 uur
Wedstrijd 27 maart: Leunen - Ysselsteyn
programma donderdag 25 maart (vriendschappelijk)
vessel 1 - Ysselsteyn 1 19.30 uur