Senioren Dorpencompetitie In april starten we weer met de dorpencompetitie. Alle senioren kunnen zich hiervoor opgeven tot en met zaterdag 20 febr. 1993. Aanmelden kan bij Gonny (41784), Jan (41781) of Mariëlle (41911). Er zijn meerdere poules met sterkte-indelingen dus iedereen kan meedoen. Zowel gevorderden als beginners. Voor meer informatie kunt. u bij boven staande personen terecht. Z.V.V. HERBERG DE PEEL DAMES Zaterdag 27 febr. Maasbree - HB De Peel aanvang 13-00u vertrek 12.00u Speelsters: R.Linders, G.Kuenen, T.elevens, M.Janssen, J.Swinkels, E.Verstappen, I.Versteegen, T.Bouten, M.Janssen v.Well. 3 Dinsdag 2 maart. GFC - HB De Peel aanvang 19.00u vertrek 18.G0U H Speelsters: R.Linders, K.v.Vegchel, M.Spreeuwenberg, T.Peeters, A.Bovee, G.Kuenen, M.Janssen, I.Versteegen, E.Verstappen. Diegene die bij beide wedstrijden niet staan opgesteld kunnen ook mee. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 20 februari d.m.v. onderstaande antwoordstrook in te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinckplein 5 oftewel in de brievenbus van Gebr. Keijsers B.V. Carnavalsmaandag krijgt U het reglement en plaatsnummer thuis bezorgd OPGELET: Motorvoertuigentractoren, etc. besturen door bevoegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen). 0: Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of klgemotoriseerd) 0: Grote groep (10 personen of meer). 0: Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen). 0: Enkelingen en paren (max. 2 personen). Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens U thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. Naam wagen/groep/uitbeelding: Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziek: JA NEE. ContactpersoonNaam Adres Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur en de optochtcommissie. Route: Opstellen: Kerkweg en Peter Janssenweg. Lovinckplein, v. Beurdenweg, LitsenbergwegPater Tulpstraat, Puttenweg, Pioniersstraat, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein, ontbinden tegenover Aann.bedr. Teunissen. f.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5