MEDEDELINGEN 2. 3. NAX SVOORLICHT INGSAVOND De voor 4 maart a.s. geplande voorlichtingsavond over de maisteelt voor rundveehouders en akkerbouwers is i.v.m. een ook voor die avond geplande voorlichtingsavond van de gezamelijke Rabobanken verschoven naar maandagavond 1maart a-s. Wij hopen dat U hiermee rekening wilt houden. VERMELDING X>ROOEJSrrUEtJK SAMENSTKXi*ItIG In verband met reeds eerder ingegane E.K.G. wetgeving zijn wij nu ook verplicht gestopt met het vermelde® van de percentages van de verwerkte grondstoffen op de begieidende briefjes bij de buikvrachten. De diverse verwerkte grondstoffen staan er nog wel op maar dan in afnemende volgorde van verwerkte hoeveelheden. Als coöperatie hebben wij altijd openbaarheid van samenstellingen nagestreefd. In het kader van bovengenoemde wetgeving mag dit nu niet meer. Mocht U de precisie samenstelling echter willen weten dan kunt U deze echter op verzoek altijd inzien. Basisschool-Ouder raad Carnaval Vrijdagmiddag 19 febr. a.s. vieren we met z'n allen Carnaval in gemeenschapshuis "Smelehof". Hier volgen enkele aandachtspunten: 1. De ochtendschooltijd eindigt voor alle groepen om 1145 uur. Deze dag Is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om ongeveer 14.15 uur zal "oze" Prins Peter I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. Dm ongeveer 15.15 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis afgehaald worden. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. 7. Alle kinderen uit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte we 1 kom. Ouders/ wilt U de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. VakantieDe hele volgende week is het Carnavalsvakantie. Dit in te genstelling tot voorgaande jaren. Ha hopelijk gezellige Carnavals dagen onder leiding van onze voorzitter van de Ouderraad, Prins Peter I, verwachten we de kinderen weer op school op maandag 1 maart a.s.. Hoofdluis. Enkele weken geleden hebben we U medegedeeld, dat er hoofd- luis was geconstateerd. Het is thans nog steeds niet uitgeroeid. Mo gen we met klem ALLE OUDERS vragen dienaangaande hun kinderen te onder zoeken en zonodig adakwaat te handelen. Blijft één ouder hieromtent in gebreke, dan is het werk van anderen vergeefse moeite Opgave kleuters. Ve delen U nu reeds mede, dat er op donderdag 4 maart van 15.45 tot 16.15 uur in het speellokaal gelegenheid is tot het op geven van kleuters, die 4 jaar worden tussen 1 mei 1993 en 1 mei 1994. 6. 8 PEUTERSPEELZAAL Zoals ieder jaar brengt ook dit jaar Prins Carnaval weer 'n bezoekje aan onze Peuterspeelzaal. En wel op 19 febr. van 13-30-1415 uur. Hierbij nodigen wij alle peuters van 0-4 jaar uit, dus ook als uw peuter de speelzaal nog niet bezoekt bent u van harte welkom. De peuters mogen 'n ochtend verkleed op schooltje komen. Voor groep I is dit donderdag 18 febr. en groep II op vrijdagmorgen 19 febr. De peuters hebben vakantie van maandag 22 febr. t/ra vrijdag 26 febr. Prettige Carnavalsdagen. ALAAF Leidsters en Vrijwilligsters. Ysselsteyn liKaiiri

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 3