Easi-Air Gas- en Dampmaskers P1ELREÜZEN RUBRIEK 1 1 T.V.Y. —mrfamen kVegghel, Op cie Bonte Avonden van het afgelopen weekend hebben we weer kunnen genieten van de acts die gebracht werden door onze eigen Ysselsteynse art lesten Buutreedners,Liedjesmakers, Peeldancers, Smeleblaozersalle Artiesten en het comité BOL, kortom allen die voor deze geslaagde avonden hebben gezorgd: BEDANKT het was geweldig Op zaterdagavond werd ook afscheid genomen van 2 leden van de Smeleblaozers, na 39 jaar en 40 prinsen de vastelaovond in Reuzensteyn muzikaal op een geweldige manier ondersteund te hebben, gaan Piet en Jean Deters de Smeleblaozers na de Vastelaovond verlaten. Ook vanaf deze piek nogmaals bedankt voor de inzet getoond gedurende al die jaren. Deze dank werd op deze avond middels een herinneringsbord en een boeket voor hun dames onderstreept. a.s, zondag 7 februari zal het Boerenbruidspaar: Jos je Geurts en Geert üete i— ss in het onecht worden verbonden. Iedereen wordt uitgenodigd om deze gebeurtenis te vieren, het feest zal om 14.33 beginen in de Smelehof Prins Peter I, Vorst Robbert en JeugdPrins Maikel I, Vorst Tonny met hun gevolg zullen te gast zijn bij het boerenbruidspaar. Kom allemaal op tijd en natuurlijk ook verkleed. Jeugd Opgeven jeugddorpencompetitie Voor deze competitie, die gespeeld wordt tussen de omliggende dorpen, kunnen alle leden zich opgeven- Je mag alleen op 1 januari van het verenigingsjaar nog geen 17 jaar zijn. Er wordt gemixed en gedubbeld. Bij mix-partijen dienen minimaal 2 jongens en 2 meisjes te spelen en bij dubbel-partijen minimaal 4 jongens en 4 meisjes. Er wordt gespeeld op woensdagmiddagen van 16.00 uur tot 19.00 uur. We beginnen in april en het programma is klaar op uiterlijk 3 juni. Het wordt een hartstikke leuke competitie, dus geef je op. Het is voor ons erg fijn 3ls jullie proberen zelf een team bij elkaar te krijgen. Denk er dan aan dat je met minimaal 4 personen bent (je kunt dan mixen, jongensdubbel of meisjesdubbel). Als het niet lukt om zelf een team bij elkaar te krijgen, zullen wij alles proberen om een leuk team te maken. Geef je op bij Lenie (41624) of José (41428). We zorgen dan met z'n allen dat Ysselsteyn goed vertegenwoordigd is. RIJWIELHUIS Op vrijdag 5 februari zijn we vanaf 12.00 uur GESLOTEN tot en met maandag 8 februari. r-t&rmkr- Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan om in de week van 5 febr. t/m 14 febr. een AFSPRAAK te maken. Dit i.v.m. vakantie. Gaarne hiervoor uw begrip! DE PlElREUS oisetsTtr* met en zonder afspraak. Uvinttylein 5 fel. W7SM1232 5813 CC YSSRSTEVN (t.) Sommige verontreinigingen worden via de longen in hel bloed opgenomen. Op deze wijze kunnen ze schade aanrichten aan de hersenen, de lever en de nieren. Een voor beeld van deze stoffen is gewas beschermingsmiddelen en formaldehyde. Bescherm uzelf hiertegen. Draag een Easi-Air masker

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5