Voetboi AU* Programma zondag 10 januari, vriendschappelijk: Meterik 1 Ysselsteyn 2 H.B.S.V. Druheze - Ysselsteyn 1 - Meterik 2 2 - Ysselsteyn 3 3 - Ysselsteyn 5 11.00 uur 11.00 uur 11,00 uur, vertrek 10.00 uur 11.00 uur, vertrek 10.00 uur Zondag 10 januari Indoor Mixtoernooi Jeugdvoetbal S.V. Ysselsteyn in de manege aan de Buntweg: F en E teams: aanvang wedstrijden is 09.30 uur, aanwezig zijn om uiterlijk 09.15 uur, einde wedstrijden en prijsuitreiking om 12.15 uur D-C-B teams aanvang wedstrijden is 13.00 uur, aanwezig zijn om uiterlijk 12.45 uur, einde wedstrijden en prijsuitreiking om 15.15 uur Leider aanwezig om 09.15 uur of 12.45 uur (zie indeling). Er wordt gespeeld in voetbaltenue met gym/sportschoenen (hesjes). Zorg voor warme kleding tussendoor daar het in de manege goed koud kan zijn. Iedereen veel plezier! Indeling F-teams: Gerwin Mennen Thijs Vogels René PoeIs Rob Hesselmans Dave Spreeuwenberg Leider: T. Claessens Indeling E-teams: A.C. Milan Joe Haessen Jhonny Peeters Willem Verheyen René v.d. Pas Dirk Scheepens Bart Hesselmans Leider: G. Pouwels/ S. Heidens Indeling D-C-teams: Liverpool Miel Hendriks Wout Gcmmers Arnc Vriens Wim Kersten Joan Kuenen Ingo Seuren Roel Gommans Leider: M. Horrevoets Indeling B-C-teams: Barcelona Rob Barkers Barry Kuunders Eric Jenniskens Ivo Nagelkerke Peter Potten Sjoerd Slangen Andy Philipsen P.S.V. Ruud Baltissen Rob van Dijck Danny Geerets Thijs Spreeuwenberg Willem Bouwman Leider: M. Plum Juventus Jeffrey Versteegen Joeri Hendrix Sander Peeters Hugo Keijzer Robbert van Empel Ben Spreeuwenberg Leider: H. Hendriks Black Buru Rovers Bart Willems Roy Verstappen Jos Spreeuwenberg Gijs Crienen Gijs de Wit Ronny Peeters Harm Pouwels Leider: P. Koopmans Real Madrid Daniël Wijnands Thijs Peeters Richard Peeters Coen Smits Patric Plum Gert Spreeuwenberg Bart Pouwels Leider: Martien Wijnands Leider: Bert Pouwels Wedstrijdschema in de manege aanwezig! Feyenoord Maurice Pouwels Ruud Litjens Martijn Derkx Tom Koopmans Karei Bens Leider: G.Pouwels/ H. v. Ass Torino Robin Pouwels Henry v. Neerven Martien Pouwels Dennis Lemmens Dirk Jaspers Ruud Sanders Geert Vogels Vitesse Hans Spreeuwenberg Phil Versteegen Job Geerets Bram Scheepens Freek Crienen Leidster: I. Vet steegen-Claessens Napoli Eddy Kuenen Ferdy Seuren Tom Hendriks Marcel v. Et ten Martijn Claesenr Jeroen Hendrix Willem Claessens Leider: D. Wijnands Leider: L. Sander: Manchester United Koen Peeters Nick Stevens Sjoerd Ewals Rudolf Keijzer Tino v. Asten Peter Jaspers Manuel Lemmens Robert Lemmens Leider: H. v. Ass Valencia Maikel Pouwels Thijs Berkers Luc Janssen Ruud v. Dijck Bas v. Vegchel Frank Geurts Ruud Backus Leider: Carlo v. Soest Zaterdag 9 .januari zaalsport: E2 9-10 uur E1 10-11 uur F2 11-12 uur F1 12-13 uur E3 13-14 uur D1 14-15 uur 01 15-16 uur Bi 16-17 uur

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 6