Basisschool - Ouderraad Intocht St. Hicolaas zal de Sint (en zijn Pieten) zijn intocht houden 13.45 uur zal hij door fanfare en drumband afgehaald Asten. Zondag 22 nov. Ysselsteyn. Om worden bij L. v. A *.De route is verder als volgt: Puttenweg, Litsenbergweg, Pater Tulpstraat, Lavinckplein, Timmermannsweg, Pioniers straat, Grauwveen, Moerslag, Pioniersstraat, Puttenweg, Smelehaf. QE15^LL Er sal om begrijpelijke redenen niet gestrooid werden door de Pieten vanaf L. v. Asten tót de Litsenbergweg en ook niet op de kruispunten QpiL2_L Mogen we in opdracht van de Hoofdpiet vragen, dat de kin deren (en ook hun ouders) stil willen zijn als de woord is, dan is Hij ook voor iedereen in de zaa 1 bint aan het verstaanbaar op KOERSBAL Na een lange voorbereidingsperiode zijn we er thans in geslaagd om een aanvang te maken met het spel "Koersbal". Wij kunnen starten a.s. maandag 23 november. Allen die zich hiervoor hebben opgegeven worden verzocht om dan om 14.00u in het gemeenschapshuls aanwezig te zijn. Dan kunnen we onder leiding van dhr. V.Ravensteyn uit Venray ons eerste balletje rollen. Het is de bedoeling dat dhr. Van Ravensteyn ons enkele lessen geeft en wij daarna zelfstandig verder kunnen gaan. Indien er belangstellende zijn die zich niet opgegeven hebben,zijn deze oefeningsmiddag van harte welkom om kennis te maken met dit spel. Het bestuur wenst alle deelnemers hiermee een fijne vrijetijds-besteding toe. De kosten voor deelname zijn voorlopig vastgesteld op 5,00 per maand. KIENEN A.s. woensdag 25 november is er weer kienen in het gemeenschapshuis. Aanvang 13.30 uur 0UDBRENK00R In verband met kerstmis zal het ouderenkoor op woensdag 16 december een kerstmiddag organiseren voor alle ouderen. Wij hopen dat u deze middag vrij zult houden om hierbij aanwezig te zijn. Dinsdag 2H november is er weer kienen in zaal Roelanzia, aanvang 19-30u. Mevr. Peeters-van Dijck zal deze keer 'van het bestuur aanwezig zijn. FEESTAVONDDe jaarlijkse feestavond zal worden gehouden op woensdag 25 november a.s. We beginnen deze avond om 19-00 uur met een H.Mis in de parochiekerk, waarna we het programma voortzetten in het gemeenschapshuis. Leden van de Dames Toneelvereniging Beegden zullen met een unieke nostalgische show, welke op een vrolijke wijze gepresenteerd wordt, u een echte ouderwetse en gezellige avond bezorgen. Vanaf 19-^5 uur staat de koffie in het gemeenschapshuis klaar. In januari 1993 start de V.A.V. kring Venray met een E.V.A.V. cursus (Economische Vorming Agrarische Vrouwen). In deze cursus wordt uitgebreid aandacht besteed aan die onderwerpen, waar je als agrarische vrouw mee te maken hebt, over bedrijfsadministratieregels en wetten rond gezin en bedrijf en bedrijfsbeleid. Start: 12 januari 1993. Tijdstip: 13.30-16.OOu (dinsdagmiddag) Duur8 middagen. Aantal: Minimaal 15, maximaal 22. Kosten: 50,00. Plaats: Afhankelijk van deelneemsters, die zich opgeven (centraal in kring Venray). Opgave bij: Riek Arts 04932-9369 vóór 8 dec. SOCIAAL- ECONOMISCHE AVOND 1 dec. 1992 zaal Roelanzia 20.00u. "Ondernemen onder gewijzigde omstandigheden" door Mr.Ing. W.Engels van de S.E.V. Deze avond zal gesproken worden over de gevolgen van het plan "MAC SHARRY" voor het agrarisch bedrijf. Gezien de belangrijkheid van deze avond rekenen wij op een grote opkomst. Willen de leden op vrijdag 27 november om 13-00 uur bij de kerk aanwezig zijn voor de huwelijksmis van Marga Spreeuwemberg en Eric Hubers. rs Avonds brengen we een serenade aan het bruidspaar. Aanwezig zijn om 18.45 uur bij Roelanzia. RUITERSPORTCENTRUM YSSELSTEYN A.s. zaterdag houden de DON BOS CO RUITERS hun eerste onderlinge wedstrijd. Aanvang 18.00 uur Idereen Is van harte welkom! --rj n j, x-r^u) z.xju ïiuocnx ijouaen m anwte„ ntnoucxe one van udcren

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1992 | | pagina 4