Beuren IJsselsteyn »gen inlevering van deze waardebon Aanstaande zondag 13 september, organiseert de V.Z.O. Ysselsteyn, Merselo, Veulen, Vredepeel en Heide weer de jaarlijkse fietstocht. Deze fietstocht heeft een lengte van ongeveer 40 kilometer en voert langs vele mooie plekjes in onze omgeving. Onderweg is ook het een en ander te beleven: men kan een kijkje nemen in het gebouw van de LLTB in Ysselsteyn en bovendien is er de mogelijkheid nu eens te zien hoe het kweken van .cantharellen in zijn werk gaat. De tocht is bedoeld om recreatief te fietsen en daarmede jen bijdrage te leveren aan een goed doel. Dit jaar wordt de opbrengst besteed aan het Zambia project, een landbouw project waaraan ook de LLTB medewerking verleent. In het gebouw van de LLTB in Ysselsteyn kunt u zien hoe dit project wordt opgezet. De opbrengst zal worden overhandigd op zondagmorgen, 27 september, tijdens een speciale bijeenkomst in Vredepeel. Tussen 11.00 en 13«30u kan gestart worden op 3 plaatsen: in Ysselstyen: LLTB in Veulen: Cafe/Zaal Tt Veule in Heide: Stomerij Piet Rutten. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 per persoon, kinderen tot 12 jaar 2,50. De startplaats is tevens finishplaatsTijdens de tocht moeten enkele vragen beantwoord worden, waarna men de formulieren kan inleveren bij de finishplaats. Enkele leuke prijzen staan ter beschikking. Voor een drankje onderweg wordt gezorgd. Een alarm-instal. 1 lat.i e kan zonder twijfel bijdragen tot schade beperking en bescherming van uw eigendommen Binnenkort wordt de klok weer een uur verzet. De .wonden worden weer ]_an_qer Zorg in ieder geval voor een goede' bui ten ver .1 ichtinq Eventueel op een electrisch oog geschakeld, een uitkomst voor velen! Sanitair - Etaktro Techn. buro 04780 - 41232 YSSELSTEYN |L) uiken- outen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1992 | | pagina 9