piëlreraen-rubriek Ouderenavond Afgelopen donderdag 13 februari in de Smelehof. Speciaal voor alle ouderen en 50 - plussers georganiseerd in samenwerking met de ouderenvereniging. Op deze avond traden een keur van artiesten speciaal voor U op. U stelde ze niet teleur. Samen met de Smeleblaozers, Prins Robbert I. Vorst Leien Road van Elluf, maakten we er een gezellige avond van. Tot volgend jaar Het bestuur. Boeren Brulluft Tussen de hagelbuien door werden Bert en Diny met de Boerenkar thuis opgehaald, samen met Schabber.ioeks en vele gasten trok de optocht naar het Gemeenschapshuis waar de Burgelijke Stand voor een kolderrijke Huwelijksvoltrekking zorgde Daarna was het gezellig feestvieren samen met de Smeleblaozers en SchabberjoeksDe tennisvereniging zorgde voor een perfecte organisatie Receptie jeugdprins Daniël I: Zondag 23-2-92 aanvang 15.11 uur ien de Koel. Weej verwaachte dat alle Piëlreuzen en Piëlreuzinne op dizze zondagmiddag naor de Koel zun komme urn Vorst Peter en Prins Daniël I en Raod van Elluf te fillecitieren en sukses toe te wensen mit de Karnaval. Carnavalskrant Deze is voor de leden bij U thuis bezorgd en anders te koop aan geboden. Was U niet thuis of wilt U een extra exemplaar dan zijn deze te verkrijgen in de winkel van Gebr. Keijsers B.V. Ziekenbezoek Gebruikelijk bezoekt Prins Robbert I carnavalszondag de gehandicapten en zieken bij U thuis en in de verpleeghuizen en ziekenhuizen. Geeft U even op bij ons secretariaat Petra Stevens- Spreeuwenberg, tel. 2003 als U graag hebt dat Prins Robbert. I uw familieleden of kennissen opzoekt, graag voor zaterdag 29 februariDank U. OP tocht 1992: Prins Robbert I en Jeugdprins Daniël I sporen iedereen aan om met de optocht 1992 mee te doen. Iedere deelnemer krijgt een her inneringsvaantje van Prins Robbert uitgereikt en er zijn prachtige bekers te winnen. Opgavezie elders YNB.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1992 | | pagina 5