I
S.V YSSELSTEYN
Voetbal
'antine poetsen 14
oktober
21 oktober:
A. Wijnands, Rouwkuilen
T. Willems, Rouwkuilen
J. Philipsen, Roukuil e*nv
Oberen zondag
Uitslagen zondag 6 oktober:
Ysselsteyn 1 - Oostrum 1
Ysselsteyn 2 - RKMSV 4
Oostrum 2 - Ysselsteyn 3
0-0
2-0
1-1
Ysselsteyn 4
Resia 3
Oostrum 4
- Melderslo 3
- Ysselsteyn 5
- Ysselsteyn 6
1-8
1-3
6-0
Ysselsteyn 1
Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 3
Merselo 2
Holthees 2
Ysselsteyn 6
DIS 1
Rood-Wit 2
Ysselsteyn 4
Ysselsteyn 5
Geysteren 3
14.00 uur, vriendschappelijk
11.00 uur, vriendschappelijk
Vrij
11.30 uur, vertrek 10.30 uur
14.00 uur, vertrek 13.00 uur
10.30 uur
J. Smits
Voetbalsportmiddag
Dinsdag 15 oktober a.s. aanvang 14.00 uur is weer de jaarlijkse herfstvakantie sportmiddag
0.1.v. V/im Verhees zijn alle jongens en meisjes vanaf 6 jaar van harte welkom op sportpark
"de Vlies". Einde ongeveer 16.00 uur
Jeugdleiders
Donderdag 17 oktober is de maandelijkse jeugdleidersbijeenkomst. Aanvang 20.30 uur.
dingen bij A. Emonts.
Afmel-
Uitslagen zaterdag 5 oktober:
Castenray BI - Ysselsteyn BI 2-2
Ysselsteyn Cl - Wanssum Cl 2-6
Venray D2 - Ysselsteyn Dl 5-1
Programma zaterdag 12 oktober:
Ysselsteyn E2
BVV27 F1
Ysselsteyn F2
Venray E4 1- 5
Ysselsteyn F1 0-12
Oostrum F2 4- 3
Ysselsteyn
Al -
- Leunen
Al
14.30
uur, vriendschappelijk
Ysselsteyn
BI -
- Hegelsom
BI
14.00
uur, vriendschappelijk
TOP
Cl -
- Ysselsteyn
Cl
12.00
uur, vertrek 11.00 uur, vriendschappelijk
Ysselsteyn
Dl -
- Hegelsom
Dl
11.00
uur
•^an ssum
El -
- Ysselsteyn
El
10.00
uur, vertrek 09.15 uur
->SS18
E2 -
- Ysselsteyn
E2
09.45
uur, vertrek 09.00 uur
Ysselsteyn
F1 -
- Lottum
F1
10.30
uur
Volharding
F2 -
- Ysselsteyn
F2
10.00
uur, vertrek 09.15 uur
Rijden zaterdag 12 oktober:
Ysselsteyn Cl: v.Dijck, Jenniskens, Pouwels (Maikel)
Ysselsteyn El: Ewals, Gommers
Ysselsteyn E2: Pouwels, Lemmens, Hendriks
Ysselsteyn F2: Baltissen, v.Empel
Rijden zaterdag 19 oktober:
Ysselsteyn Cl: Berkers, Lemmens
Programma zondag 13 oktober:
Spreeuw enberg, Heidsepeelweg
13 oktober: Ysselsteyn 6
Uitslag wedstrijd 5 oktober: Ysselsteyn - St. Anna
Wedstrijd 12 oktober: Ysselsteyn - Sparta
Pouwels (Bart)
2-0
16.00 uur
Wedstrijd 19 oktober: S.V.C.B. - Ysselsteyn