S.V YSSELSTEYN
Senioren
Jeugd
Mededelingen
Recreanten
Kantine poetsen 23 september:
Korfbal Mathijssen, Esther Emonts
Riet Koopmans
Karin Claessens, Gerly Slangen
Uitslagen gespeelde wedstrijden:
Senioren 1 - Klimop 7-2
Senioren 2 - D.I.S. 7-3
Concordia 6 - Senioren 5 2-5
Programma zondag 22 september:
Senioren 1 - Olympia
Senioren 2+3
O.D.O.S. 3 - Senioren 4
Rijden: Stiphout, Philipsen,
13.00 uur
Vrij
10.30 uur, vertrek 09.45 uur
Janssen naar Hegelsom
G. van Dijk
H. Derkx
Rijden zondag 29 september:
Senioren 1: Janssen (Diana)
Rongen (Cindy)
Senioren 2: Stevens (Nancy), Mansvelders, Pouwels
Uitslagen gespeelde wedstrijden:
Junioren 1 - Wittenhorst 8-0
Junioren 2 - Vonckel girls 1-5
De Maaskorf - Junioren 3 1-13
Aspiranten
Pupillen
DIS 1
3
2
Erica 2
Oostrum
Aspiranten
0-0
2-0
2 4-2
Programma zaterdag 21 september:
R.O.K.A. - Junioren 1 15.15 uur
Rijden: v.Rosmeulen, Smits, Verheyen naar Beesel
Oostrum -
Rijden: Kusters
Junioren 3 -
Aspiranten 1 -
Aspiranten 2 -
Castenray 2 -
Rijden: Arts
Castenray
Junioren
Slangen,
O.D.O.S.
Lottum
Lottum
vertrek 13.45 uur
vertrek 14.15 uur
v.d.Staak
3
15.00 uur
naar Oostrum
14.00 uur
12.30 uur
11.00 uur
- Aspiranten 3 11.30 uur
Maessen, Philipsen naar Castenray (sporpark de Kamp)
- Pupillen 1 10.00 uur, vertrek 09.15 uur
vertrek 10.45 uur
Rijden: Pouwels (Bianca), Pouwels (Lindsey), de Wit naar Castenray (sportpark de Kamp)
Pupillen 2
Castenray 1
Maaskorf
Mono 2
Mono 1
- Mono 1
- Mono 2
- Castenray 1
- Oranje wit
Vrij
10.00
10.00
10.40
10.40
uur
uur
uur
uur
Rijden: Willerns (Charlotte), Verheyen (Marlies),
Rijden zaterdag 29 september:
vertrek 09.30 uur Leunen
vertrek 09.30 uur Leunen
'..Leunen
Leunen
Smits (Sandra) naar Leunen
Swinkels, Derkx, Danië'ls
Gommers, Stevens, Smets
Arts, Mennen, Slangen
Junioren 3
Aspiranten 1
Aspiranten 2
Uitslag gespeelde wedstrijd: Recreanten 2
Programma woensdag 25 september:
Recreanten 1 - Oranje wit
Swift - Recreanten 2
Rijden: Janssen, Wijnands, Potten
- Erica 1
4-3
20.00 uur
20.00 uur,
naar Velden
vertrek 19.00 uur vanaf sportpark Hesjes!
PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" U.T.V. Urecht.
Van onze vereniging mocht Mathijs v.Asten hieraan deelnemen bij het springen.
Hij behaalde in 't klassiek parcours de 2e pr. en in 't Relais springen met
Jennie Zoer de 5e pr.
De teamwedstrijddressuur en springen van de 3 basisorganisaties K.N.F.N.K.B.
N.P.C. werd voor de 2de keer gewonnen door de N.K.B. Als chef de Equipe de heer
L.Marcellis mocht de N.K.B. de wisseltrofee voorgoed in ontvangst nemen. Proficiat!
Op 19 en 20 okt. is er een dressuur wedstrijd te Roggel.
Opgave voor dinsdag 24 sept. bij R.v.Asten.