S.V YSSEL5TEYN Kleedlokalen poetsen 9 september:
S.V YSSELSTEYN
VoetbalKorfbal
IM
ff
eug
Mededelingen
itoffboi Petra Claessens> Marieka Meulendijks, Leny Stevens, Cindy Loenen,
-Helga van Dijck
Uitslagen toernooi Zeilberg:
Senioren 4: vijfde plaats
Midweek: eerste plaats
M. v. Esch
M. Cox
naar Meterik
Bruheze
Programma zondag 8 september:
Fortuna - Senioren 1 13.00 uur, vertrek 11.00 uur
Rijden: Koonings (Miranda), Sturme (Suzan) naar Bergharen
Vonckel girls - Senioren 2 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Rijden: Swinkels (Jaqueline), v.Rosmeulen (Wendy), Slangen (Gerli
Senioren 3 - D.O.S. 2 10.30 uur
Senioren 4 Vrij
Programma dinsdag 10 september:
Senioren 3 - Odos 2 19.30 uur, vriendschappelijk
Programma woensdag 11 september:
Concordia 5 - Senioren 5 20.00 uur, vertrek 18.30 uur naar St.Oedenrode
Rijden zondag 15 september:
Senioren 3: Loenen, v.Dijck, Potten (Marloes)
Senioren 4: Peeters, Smits, v.d. Staak
Flash
Uitslagen toernooi Zeilberg:
Junioren
1: eerste
plaats
Aspiranten
3: zesde
plaats
Junioren
2: tweede
plaats
Pupillen
1: tweede
plaats
Junioren
3: eerste
plaats
Pupillen
2: achtste
plaats
Aspiranten
1: eerste
plaats
Monos
1: vierde
plaats
Aspiranten
2: tweede
plaats
Mono1s
2: vierde
plaats
Programma
zaterdag 7
september
Swift
- Junioren 1
15.15 uur, vertrek
14.15 uur
Rijden: Peeters
Junioren 2+3
Aspiranten 1 -
Aspiranten
Aspiranten
Pupi Hen
Swift
2
3
1
2
(Hanneke), Potten (Marianne), Pouwels (Claudia) naar
Vrij
12.30 uur
11.00 uur
Vrij
Vrij
11.00 uur, vertrek 10.00 uur
HESJES
Velden
Swift
Wittenhorst
- Pupillen
HESJES
Rijen: Philipsen (Judith), Poels (Wendy), Smits (Rianne) naar Velden
Rijden zaterdagH september:
Junioren 3: Claessens, Jaspers, Mennen
Aspiranten 2: Backus, Janssen, Verstappen
Programma dinsdag 10 september:
Roka 1 - Recreanten 1 20.00 uur, vertrek 19.00 uur vanaf sportpark
Rijden: Philipsen (Nel), Bouwman (Gonnie), Berkers (Netje) naar Beesel
Programma woensdag 11 september:
Recreanten 2 - Erica 1 20.00 uur
Programma zaterdag 7 september:
Mono 1 - Maaskorf 1
Oranje-wit 1 - Mono 2
Mono 2 - Mono 1
10.00 uur,
10.40 uur,
11.20 uur,
vertrek 09.30 uur
vertrek 09.30 uur
vertrek 09.30 uur
HESJES
Rijden; Smits (Sandra), Vergeldt (Tineke), Gommers (Loes) naar Castenray
Maandag 9 september a.s. is er een algemene ledenvergaderin
20.00 uur in de kantine van sportpark "de Vlies"
A
fc'lHiikTiMJl--
om
uunu <-*