Bezoek aan Bonbruck Beste reisgenoten. Hierbij volgt een kort bericht betreffende de reis naar Bonbruck, waar U zich voor opgegeven hebt. We vertrekken met een groep van ca. 130 personen in twee bussen van Van Ham-reizen op 22 augustus 1991. Er wordt van iedereen verwacht dat hij/zij 's morgens om 5.00 uur gepakt en gezakt in Ysselsteyn bij de kerk staat. De bussen vertrekken om 5.30 uur precies. De aankomst in Bonbruck zal zijn rond de klok van 19.00 uur. Het verdere programma wordt u bij aanvang uitgereikt. Aangeraden wordt om voor de eerste uren zelf een lunchpakket mee te nemen. Voor een reisver zekering is collectief gezorgd. Zorgt u wel tijdig voor geldige reisdocumenten en Duits geld. Verder willen wij u allen veel plezier wensen tijdens deze trip. P.S. Er zijn nog een beperkt aantal plaatsen vrij in de bus. Zijn er nog mensen die alsnog de reis mee willen maken dan kunnen zij contact opnemen met Eric Michels, tel. 1349. Comité Bonbruck. Opgeven clubkampioenschappen op 31 aug. 15 sept. vóór 25 aug. Mariëlle 1911, Gonny 1784. HALLO JONGENS en MEISJES Woensdag 21 aug. is er voor jullie een uitwisseling met 30 kinderen uit Rotterdam. Alle jeugd kan hier aan mee doen. Deze dag begint om 9.00u tot 17.00u. Tussen de raiddag kan iedereen bij Forest een frietje gaan eten. Hiervoor krijg je een waardebon. Er worden ook spellen gespeeld en er kan gevolleyd worden. De kosten voor deze dag zijn 2,50. Voor meer informatie kun je op de baan gaan kijken of bellen bij Annie Jansen tel. 1495 of Gonny v.Dijck tel. 1784. Komt allen. RUITERVERENIGING "DE PEELDRAVER" Uitslag concours Horst 11 augustus. Dressuur: Klasse B2 Gerald Arts met Phantoom 4e. Rian Schepers met Gaia 5e. f Springen: Klasse B Irene Philipsen met Fanny 3e. yïMb,gyn Klasse L Irene Philipsen met Zara 9e. Gerald Arts met Fair Boy 10e. Jan Schepers met Elvera 11e. y Allen proficiat! YSSELSTEYNSE KNDERMARKT Op zaterdagmiddag 31 augustus a.s markt organiseren en wel van 2 zullen we ook dit jaar weer een kinder- tot 4 uur. Op zo'n 100 plaatsjes zal de Ysselsteynse jeugd hun oude spulletjes proberen te verkopen. Het geheel zal plaatsvinden aan de Veenmos en mede door een sponsoring van McDonnald's Helmond? zal de entree gratis zijn. We willen be nadrukken dat de kindermarkt precies om 2 uur begint. Voor die tijd is er voor hen en alle andere kinderen uit Ysselsteyn vanaf 12.30 uur een ballonnenwedstrijd op de speeltuin. U bent natuurlijk wel voor 2 uur al van harte welkom om de feestvreugde van de kinderen onder het genot van een kopje koffie van dichtbij mee te beleven. Voor meer informatie kunt U terecht bij Els Verheijen - 1538 of Mariet Janssen - 1787. Hopelijk tot 31 augustus? de buurtvereniging "de Zwarte Plak".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 3