S.V YSSELSTEYN Voetbal VoetbalKorfbal Korfbal VVV Gijs de Wit Robin Pouwels Henry van Neerven Sander peeters Hans Spreeuwenberg Leider: Fons Emonts Kleur Geel RODA JC. Joan Kuenen Wim Kersten Joe Maessen Willem Verheyen Maurice Pouwels Ruud Baltissen Leider: John van Kleur Blauw Receptie De begeleiders en spelers van hun kampioensreceptie. Ass MVV Sjoerd Ewals Arno Vriens Eddy Kuenen Ruud Sanders Dirk Jaspers Geert Vogels Leider: Chel Horrevoets Kleur Groen de Dl, El en F1 worden om 19.00 uur in de kantine verwacht voor Spelerskaarten Willen de leiders denken aan het inleveren van de spelerskaarten. Rode kruis: Van 24 mei tot 8 juni zullen de leden van S.V. Ysselsteyr afdeling Korfbal, koliekteren voor het rode kruis. Uitnodiging Ter gelegenheid van het kampioenschap van junioren 2 en 3 en pupillen 1 van de afdeling Korf bal en de Dl, El en F1 van de afdeling Voetbal houden speelsters, trainers, leid(st)ers en bestuur een receptie. Deze zal gehouden worden op zaterdag 25 mei a.s. van 19.30 uur tot 20.30 uur in de kantine van sportpark "de Vlies". Uw aanwezigheid stellen wij zeer op prijs. Schaarstraat en 1315 uur Zondag 26 mei neemt de Peelkorf deel aan de NDKB-finale Bekertoer nooi 1991. Dit toernooi wordt gespeeld op sportpark "Schaarweide" - Bergharen/HernenDe wedstrijden van de Peelkorf zijn 10.00 uur - 11.45 uur De finale van dit toernooi is 15.15 uur, vertrek 08.30 uur Rijden zaterdag 2 juni toernooi Lottum: Junioren 1: Geurts, Rongen, Stevens Aspiranten 1: Gommers, Claessens, Swinkels Pupillen 1: Wismans, Reynders, Maessen Welpen Baltissen, Vergeldt (Karin) Receptie Iedereen heeft een uitnodiging ontvangen. Het is de bedoeling dat de speelsters van de bsti-r fende teams met hun leidsters en begeleidsters om 19.00 uur in de kantine aanwezig zijn Dit geldt voor de Junioren 2 en 3 en de Pupillen 1 Vervolg mix-tournooi Leidster: KERMIT'S Linda van Etten Ivon-Hendrix Kathelijn de Wit Rianne Smits Danielle Baltissen Leidster: PINO'S Judith Slangen Janneke Janssen Debbie Henclrix Charlotte Willems Marleen Vergeldt Leidster TOMMIE'S Wilmie Potten Lindsey Pouwels Wendy Pools Loes Gommers Judith Philipsen Leidster Diana Philipsen Kleur: Wit Anita Claessens Kleur: Rood Door Janssen Kleur: Ceel Angela Philipsen Kleur: Zwart ERNIE's Bianca Pouwels Petra Janssen Kristel Arts Eefje Vergeldt Karin Vergeldt Evita Philipsen I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 8